KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Ogrzewanie terrarium

Aktywne filtry

EXO TERRA Emiter ciepła

EXO TERRA Emiter ciepła

143,89 zł
Wybierz
Wybierz
x
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowy klimat dla twojego zwierzątka – ogrzewanie terrarium

Zwierzęta, które trzyma się w terrarium często są przyzwyczajone i przystosowane do temperatur panujących na pustyni lub w tropikach. Dlatego też Twoje polski klimat niekoniecznie musi im dobrze służyć. W takim wypadku trzeba zdecydować się na stanowcze kroki i zapewnić pupilowi warunki, w których będzie mu dobrze. W AlleZoo znajdziesz wszystko, co pozwoli egzotycznym zwierzętom polubić nowe otoczenie. Właściwe ogrzewanie terrarium na pewno załatwi sprawę jak należy, a Ty będziesz mieć pewność, że ulubiony gad wyleguje się na kamieniu, który do złudzenia przypomina pustynny głaz!

W AlleZoo wybierasz pomiędzy przeróżnymi grzałkami, żarówkami, przewodami, kamieniami i matami. Możesz urządzić terrarium tak, jak Ci wygodnie, kładąc nacisk na to, czego Twój pupil najbardziej potrzebuje. Wszystkie akcesoria zapewniają, że w każdym miejscu możesz stworzyć idealne, tropikalne warunki. Co więcej, masz pewność, że żaden produkt nie zaszkodzi Twojemu zwierzątku.

Ogrzewanie terrarium, czyli idealne warunki dla miłośników tropików

W AlleZoo staramy się zapewnić wszystko, co najlepsze dla wszystkich domowych zwierząt. Nasza pasja nie pozwala nam myśleć o niczym innym, a zaufanie, którym nas obdarzacie, motywuje do ciągłego rozwoju i samodoskonalenia! Efektem tych starań są wszystkie akcesoria i gadżety ułatwiające prawidłowe ogrzewanie terrarium. Dzięki zaawansowanej technologii i trwałym materiałom masz pewność, że Twój pupil w terrarium jest bezpieczny i dobrze się czuje. Emiter, który nagrzewa maty i kamienie, wyłącza się automatycznie, kiedy nabierze odpowiedniej temperatury, a wszystkie elementy grzejące są szczelnie i całkowicie zamknięte w obudowie. Kamienie grzewcze są pokryte specjalną żywicą, a maty grzewcze imitują podłoże z lasów tropikalnych. Twój pupil znów poczuje się, jakby był w słonecznej i upalnej strefie równikowej, a Ty możesz spać spokojnie, z świadomością, że zapewniłeś bezpieczne i komfortowe warunki swojemu zwierzakowi.

Opinie

5
Michał dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Ogrzewanie jest bardzo ważne!

Moim zdaniem ogrzewanie terrarium jest niezwykle ważne, bo naprawdę trzeba oddać warunki, jakie zwierze ma w środowisku naturalnym

5
Paweł dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Duży wybór ogrzewania

Dość duży wybór, produkty dla każdego płaza i gada, więc wszystko, co jest potrzebne, znalazłem w AlleZoo. To mój ulubiony sklep dla terrarystów

5
Kamil dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Super się sprawdza

Ogrzewanie w terrarium jest niezwykle ważne dla zwierząt, więc koniecznie trzeba zadbać o produkt, który nagrzeje terrarium do odpowiedniej temperatury.

5
Lucjan dnia 2020-04-25 dodał komentarz o tytule: Dobra grzałka

Dobra grzałka do terrarium to podstawa dbania o zwierzę. Jak bierze się pod opiekę zwierzaka egzotycznego, to trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki.

5
stanislaw dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Spory wybór

Dobra jakość i świetna cena! Grzałki do terrarium bardzo dobrych, znanych firm. Jest w czym wybierać :)