KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Wielkość psa

Wielkość psa

Dostępność

Dostępność

Wiek

Wiek

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Dla otyłych

Dla otyłych

Smak

Smak

POKAŻ WYNIKI

Dolina Noteci mokra karma dla psa

Aktywne filtry

Dolina Noteci mokra karma dla psa

Wybór dobrej karmy dla psów jest kluczowy. Jeśli chcemy, by karma zawierała wszystkie niezbędne składniki mineralne i witaminy niezbędne do tego, by pies zachował zdrowie i witalność jak najdłużej, ale rynek jest szeroki i nie wiemy na co się zdecydować, odpowiedzią na ten problem może być karma Dolina Noteci premium. Nasi pupile potrzebują specjalistycznej karmy. Odpowiednie odżywianie jest kluczowe nie tylko kiedy chorują - warto dbać o dietę psów na co dzień.

Polski producent - dużo mięsa

Dolina Noteci to świetnej jakoścki karma polskiej produkcji. Cechą charakterystyczną jest wysoka zawartość mięsa. Wybierając tą markę masz pewność, że podajesz swojemu optymalne jedzenie, które zawiera wszystko to czego potrzebuje.

Oferta karmy premium Dolina Noteci dla każdego wieku i wagi psa

W ofercie karm wysokiej jakości Dolina Noteci są produkty dla całego przedziału wiekowego psów. Zaczynamy od zestawów starter - znajdziemy w nim zamienniki mleka matki i podstawowe artykuł pozwalające zaopiekować się odpowiednio niedawno urodzonymi pieskami. Na kolejny etap rozwoju zaplanowane są zestawy junior - bardzo duża dawka witamin i minerałów, które sprawią, że pies będzie się rozwijał zdrowo, bez ubytków w kościach i bez krzywizn. Kawałki karmy są małe - specjalnie dostosowane do małych zębów szczeniaka. Po wyjściu psa z okresu szczenięcego stosuje się karmy z serii adult - stężenie minerałów i witamin jest optymalne dla zachowania wigoru i witalności psa. Dla psów w sędziwym wieku również jest przygotowana specjalna seria karmy - senior. Pozwala na cieszenie się zdrowiem psa przez jak najdłuższy czas. Oczywiście karmy są podzielone na takie odpowiednie dla małych ras, jak i dla dużych.