KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Szampony dla kotów

Aktywne filtry

EUROWET Szampon Hexoderm

EUROWET Szampon Hexoderm

6,19 zł

(6,19 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Szampony dla kotów – dlaczego go potrzebujesz?

Zastanawiasz się, czy w ogóle powinieneś myć swojego kota? W końcu to bardzo schludne zwierzęta, które same dbają o swoją czystość niemal przez cały dzień. To prawda, nie jest to jednak równoznaczne z tym, że nie można od czasu do czasu wykąpać zwierzaka, wręcz przeciwnie! Jest to niemal konieczne, zwłaszcza jeśli Twój pupil wychodzi na dwór! Istnieje wiele możliwości na to, żeby futerko kota się ubrudziło – w niektórych przypadkach zwierzak nie będzie w stanie sobie z tym poradzić; to właśnie wtedy następuje czas, kiedy po prostu musisz mu pomóc. Na pewno dobrze wiesz, że nie możesz wykąpać swojego kota z pomocą swojego szamponu (wiąże się to z dużymi uszkodzeniami skóry, ze względu na odmienne Ph).

Szampony dla kotów są skuteczne na pchły i inne dolegliwości jak przesuszona lub podrażniona skóra. Dzięki nim jesteś w stanie utrzymać sierść swojego pupila w doskonałym stanie, zapewniając mu zdrowie i odpowiednią opiekę. Każdy osobnik ma zupełnie różne wymagania, dlatego szampony dla kota powinno wybierać się wedle jego indywidualnych potrzeb. Sprawdź, czego potrzebuje Twój zwierzak i zwróć uwagę na składniki, na które może być uczulony, żeby zapobiec nieprzyjemnym skutkom ubocznym.

Jakie szampony dla kotów są najlepsze?

Istnieje wiele różnic między dostępnymi na rynku preparatami do czyszczenia kotów – jedne z nich będą przeznaczone do sierści zwykłej, inne specjalnie dla zwierzaków wystawowych, nadających futerku właściwej faktury i miękkości. Produkty przygotowane specjalnie z myślą o takich zwierzętach posiadają w swoim składzie różnorodne składniki odżywcze i zazwyczaj występują w zestawie z innymi ważnymi preparatami, z których trzeba korzystać dodatkowo. Choć na pierwszy rzut oka specjalistyczne szampony dla kotów mogą wydawać się bardzo drogie, w skali użyć w ciągu roku okazuje się, że wcale takie nie są. W końcu koty kąpie się zazwyczaj kilka razy na rok – nie trzeba wykonywać tej czynności codziennie, wręcz przeciwnie!

Opinie

5
Iza dnia 2019-11-18 dodał komentarz o tytule: Polecam szampon dla kotów!

Zdecydowanie polecam te szampony dla kotów! Bezpieczne, nieszkodliwe, a sierść po prostu błyszczy!

5
Mirosław.Ski dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Działa fenomenalnie!

Szampon dla kotów długowłosych spisał się idealnie, mój kot wygląda teraz o niebo lepiej :) polecam każdemu właścicielowi kota z długimi włoskami!

5
Pomarański dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Genialny szampon

Jestem bardzo zadowolony z efektów, szampon dla kota sprawdza się znakomicie. Sierść dosłownie błyszczy, a kotek nie ma problemów z kąpielą.

5
Alan dnia 2020-04-30 dodał komentarz o tytule: Kupiłem tutaj szampon

Z czystym sumieniem mogę polecać wasz szampon dla kotów. Mój Filek nie znosi kąpieli, ale powoli się przekonuje do tego. Sam szampon sprawdza się świetnie. Sierść jest lśniąca i pachnąca, a skóra w ogóle nie jest podrażniona.

5
Dawid dnia 2020-05-04 dodał komentarz o tytule: Kupiłem szampon

Wcześniej kupowałem szampon dla kota brytyjskiego z różnych sklepów stacjonarnych, ale efekty zazwyczaj były mizerne. W Allezoo można znaleźć konkretne produkty, a ceny nigdy nie są wygórowane.