Suplementy poprawiające trawienie psa

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Suplementy poprawiające trawienie psa

Suplementy poprawiające trawienie psa – w trosce o zdrowie Twojego pupila

Jak rozpoznać, że nasz czworonóg ma problemy z trawieniem? Przede wszystkim, wymioty i biegunka. To dwa najczęstsze, i najłatwiejsze do zaobserwowania, objawy problemów z żołądkiem. Poza tym mogą występować również brak apetytu i gwałtowne chudnięcie. To na pewno znak, że psiaka należy zbadać. Oprócz leczenia, w takich sytuacjach często warto zastosować suplementy poprawiające trawienie psa. Niezależnie od wieku, zwierzętom – tak jak ludziom – mogą przytrafić się problemy z żołądkiem. Nie zostawiam swojego pupila samego w takiej sytuacji!

Suplementy poprawiające trawienie psa w ofercie Allezoo

W naszym katalogu znajdziesz preparaty dla psów rozmaitych ras i rozmiarów, a także na wypadek rozmaitych dolegliwości. Posiadamy zarówno suplementy poprawiające trawienie psa starego, jak i takie dla szczeniąt. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe pozycje. Uwielbiamy zwierzęta, dlatego pozyskujemy produkty od najlepszych i najbardziej uznanych producentów. W końcu zdrowie czworonogów jest najważniejsze!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Suplementy poprawiające trawienie psa
5
Maciej Lis dnia 2019-10-17 dodał komentarz o tytule: Jestem zadowolony z zakupu
Opinia zweryfikowana zakupem

Suplementy, które kupiłem mojemu pieskowi na dobre trawienie to dodatek, który stosuje od niedawna, kiedy okazało się, że Pogo ma problemy z żołądkiem. Póki co, mały nie narzeka, więc chyba jest dobrze!