Suplementy poprawiające trawienie psa

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Suplementy poprawiające trawienie psa

Suplementy poprawiające trawienie psa – w trosce o zdrowie Twojego pupila

Jak rozpoznać, że nasz czworonóg ma problemy z trawieniem? Przede wszystkim, wymioty i biegunka. To dwa najczęstsze, i najłatwiejsze do zaobserwowania, objawy problemów z żołądkiem. Poza tym mogą występować również brak apetytu i gwałtowne chudnięcie. To na pewno znak, że psiaka należy zbadać. Oprócz leczenia, w takich sytuacjach często warto zastosować suplementy poprawiające trawienie psa. Niezależnie od wieku, zwierzętom – tak jak ludziom – mogą przytrafić się problemy z żołądkiem. Nie zostawiam swojego pupila samego w takiej sytuacji!

Suplementy poprawiające trawienie psa w ofercie Allezoo

W naszym katalogu znajdziesz preparaty dla psów rozmaitych ras i rozmiarów, a także na wypadek rozmaitych dolegliwości. Posiadamy zarówno suplementy poprawiające trawienie psa starego, jak i takie dla szczeniąt. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe pozycje. Uwielbiamy zwierzęta, dlatego pozyskujemy produkty od najlepszych i najbardziej uznanych producentów. W końcu zdrowie czworonogów jest najważniejsze!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Suplementy poprawiające trawienie psa
5
Maciej Lis dnia 2019-10-17 dodał komentarz o tytule: Jestem zadowolony z zakupu
Opinia zweryfikowana zakupem

Suplementy, które kupiłem mojemu pieskowi na dobre trawienie to dodatek, który stosuje od niedawna, kiedy okazało się, że Pogo ma problemy z żołądkiem. Póki co, mały nie narzeka, więc chyba jest dobrze!

5
Lucjan_88 dnia 2020-01-17 dodał komentarz o tytule: Warto tutaj kupować :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że tabletki na trawienie dla psa spisują się bardzo dobrze. Do tej pory karma dla wrażliwych psów wystarczyła, ale widocznie mój piesek już nawet na niej nie może polegać. Tabletki za to działają bez zarzutu.

5
G.Fabian dnia 2020-02-28 dodał komentarz o tytule: Pomoc dla psiego brzuszka
Opinia zweryfikowana zakupem

Mój psiak ma jakieś problemy z brzuchem, a nie zmieniałem nic w jego karmie. Pomyślałem, że suplementy poprawiające trawienie psa dobrze się sprawdzą i się nie myliłem. Problem się skończył, a mój pies już normalnie się załatwia

5
Karol dnia 2020-04-03 dodał komentarz o tytule: Jest lepiej
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem u Was coś na trawienie dla psa, bo zauważyłem u niego problemy. Teraz się poprawiło, więc razem z psem jesteśmy zadowoleni :)

5
korneliaszpak dnia 2020-05-05 dodał komentarz o tytule: Duży wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłam suplement, żeby poprawić nieco trawienie u psa. Wybór był dość duży, więc wybrałam suplement znanej mi firmy. Szybka dostawa