KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Świetlówki terrarystyczne

Aktywne filtry

Świetlówki terrarystyczne dla wymagających

Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszych warunków Twojemu zwierzakowi. Jeśli zdecydowałeś się na egzotycznego pupila z terrarium, to dostosowanie otoczenia jest koniecznością, bez której jego codzienność będzie męcząca i nieznośna. Przecież zależy Ci na jego zdrowiu i komforcie. Same chęci jednak nie wystarczą, bo bariera jest zbyt duża. Egzotyczne gady żyją po prostu w zupełnie innych warunkach, a polski klimat im nie służy. Dlatego też terrarium musi być namiastką tego, do czego są przystosowane. Całe szczęście to proste i wszystko ogranicza się do jednego, drobnego zakupu – jeśli masz już gotowe terrarium, to brakuje Ci jedynie odpowiedniej świetlówki. Terrarystyczne dodatki z Allezoo zawsze stają na wysokości zadania, więc satysfakcja z zakupów jest gwarantowana!

Najlepsze świetlówki terrarystyczne dla Twojego pupila

Gady potrzebują czegoś wyjątkowego. Odpowiednie świetlówki terrarystyczne powinny gwarantować dużą zawartość promieniowania UVB i UVA. Dzięki temu ich organizm może produkować wystarczająca ilość witaminy D3, która pozytywnie wpływa na samopoczucie. Temperatura 6500 K natomiast pomoże zachować naturalny wygląd płazom. Jako że oferujemy Ci tylko i wyłącznie asortyment od sprawdzonych producentów, którzy zdobyli już uznanie w swojej branży, jesteśmy absolutnie pewni jakości i niezawodności każdej świetlówki. Wniosek? Z nami każde zwierzę mieszkające w terrarium, jest całkowicie bezpieczne! Zapewnij niezbędny komfort swojemu pupilowi – on na to zasługuje.

Opinie

5
Kowalik dnia 2019-12-26 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

W ofercie znalazłem różnej wielkości świetlówki terrarystyczne. Jedna z nich pasowała do mojego terrarium, więc zdecydowałem się. Mam nadzieję, że będzie działać tak długo, jak poprzednia.

5
bartekcieślak dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Świetnie wybrałem

Zakupiona przeze mnie świetlówka do terrarium świetnie się sprawdziła, światło ma odpowiednią moc i sprawdza się dobrze.

5
Kanalicki dnia 2020-04-14 dodał komentarz o tytule: Kupiłem od razu dwie

Przepaliła mi się świetlówka, więc zdecydowałem się kupić większą ich ilość w internecie. W AlleZoo znalazłem różne świetlówki do terrarium i wybrałem te tańsze. Jestem zadowolony z wyboru.