Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Świetlówki terrarystyczne

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Świetlówki terrarystyczne

  Świetlówki terrarystyczne dla wymagających

  Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszych warunków Twojemu zwierzakowi. Jeśli zdecydowałeś się na egzotycznego pupila z terrarium, to dostosowanie otoczenia jest koniecznością, bez której jego codzienność będzie męcząca i nieznośna. Przecież zależy Ci na jego zdrowiu i komforcie. Same chęci jednak nie wystarczą, bo bariera jest zbyt duża. Egzotyczne gady żyją po prostu w zupełnie innych warunkach, a polski klimat im nie służy. Dlatego też terrarium musi być namiastką tego, do czego są przystosowane. Całe szczęście to proste i wszystko ogranicza się do jednego, drobnego zakupu – jeśli masz już gotowe terrarium, to brakuje Ci jedynie odpowiedniej świetlówki. Terrarystyczne dodatki z Allezoo zawsze stają na wysokości zadania, więc satysfakcja z zakupów jest gwarantowana!

  Najlepsze świetlówki terrarystyczne dla Twojego pupila

  Gady potrzebują czegoś wyjątkowego. Odpowiednie świetlówki terrarystyczne powinny gwarantować dużą zawartość promieniowania UVB i UVA. Dzięki temu ich organizm może produkować wystarczająca ilość witaminy D3, która pozytywnie wpływa na samopoczucie. Temperatura 6500 K natomiast pomoże zachować naturalny wygląd płazom. Jako że oferujemy Ci tylko i wyłącznie asortyment od sprawdzonych producentów, którzy zdobyli już uznanie w swojej branży, jesteśmy absolutnie pewni jakości i niezawodności każdej świetlówki. Wniosek? Z nami każde zwierzę mieszkające w terrarium, jest całkowicie bezpieczne! Zapewnij niezbędny komfort swojemu pupilowi – on na to zasługuje.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews Świetlówki terrarystyczne
  5
  Kowalik dnia 2019-12-26 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W ofercie znalazłem różnej wielkości świetlówki terrarystyczne. Jedna z nich pasowała do mojego terrarium, więc zdecydowałem się. Mam nadzieję, że będzie działać tak długo, jak poprzednia.

  5
  bartekcieślak dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Świetnie wybrałem
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zakupiona przeze mnie świetlówka do terrarium świetnie się sprawdziła, światło ma odpowiednią moc i sprawdza się dobrze.

  5
  Kanalicki dnia 2020-04-14 dodał komentarz o tytule: Kupiłem od razu dwie
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Przepaliła mi się świetlówka, więc zdecydowałem się kupić większą ich ilość w internecie. W AlleZoo znalazłem różne świetlówki do terrarium i wybrałem te tańsze. Jestem zadowolony z wyboru.