Pokarm dla chomika

Pokarm dla chomika

Gotowa mieszanka – różnorodność i pewność

Od tego jaki pokarm dla chomika wybierzemy zależeć będzie zdrowie, samopoczucie i wygląd pupila. Jeśli chcemy żeby nasz milusiński był zdrowy i cieszył się pięknym, lśniącym futerkiem niezwykle ważna jest odpowiednio zbilansowana karma dla chomika, która dostarczy mu wszystkich składników odżywczych. Na...

Gotowa mieszanka – różnorodność i pewność

Od tego jaki pokarm dla chomika wybierzemy zależeć będzie zdrowie, samopoczucie i wygląd pupila. Jeśli chcemy żeby nasz milusiński był zdrowy i cieszył się pięknym, lśniącym futerkiem niezwykle ważna jest odpowiednio zbilansowana karma dla chomika, która dostarczy mu wszystkich składników odżywczych. Naprzeciw wychodzę producenci karm dla chomików oferując gotowe mieszanki, odpowiednio zbilansowane składnikami ze sprawdzonych źródeł.

Chomik jest wszystkożerny

Nasz mały przyjaciel jest zwierzęciem wszystkożernym. Jego dieta powinna zawierać pokarm z zawartością owoców i warzyw oraz innych roślin. Pokarm dla chomika powinien także zawierać ziarna zbóż. Najbardziej smakują mu ziarna pszenicy, żyta, owsa i prosa. Pokarm dla chomika oferowany przez nasz sklep to głównie gotowe mieszanki najwyższej jakości zbóż, nasion oraz granulatów mające skład dostosowany do potrzeb diety gryzonia. Ponadto karma dla chomika wzbogacona dużą ilością owoców, warzyw oraz białka zwierzęcego dostarcza naturalnych witamin, minerałów i pektyn. Spory wybór oferują rodzimi producenci: Vitapol, Tropifit i Nestor.

Odpowiedni bilans

Chomik jest małym i aktywnym zwierzątkiem z bardzo szybkim metabolizmem, w związku z czym bardzo konieczne jest zatroszczenie się o to by, dostał w diecie wszystko czego mu potrzeba. Jeśli chcesz żeby Twój włochaty przyjaciel był szczęśliwy staraj się, aby podawana karma dla chomika była urozmaicony i przede wszystkim zawsze świeża.

Więcej
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów