KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Domki i kryjówki dla gryzoni

Aktywne filtry

Domki i kryjówki dla gryzoni - niezbędne w każdej klatce!

Jeśli właśnie przymierasz się do adopcji lub zakupu zwierzęcia z zarejestrowanej hodowli - dobrze, że do nas trafiłeś! Przed przyjęciem pod swój dach małych przyjaciół wyposaż się w odpowiednio dużą klatkę oraz akcesoria, takie jak domki i kryjówki dla gryzoni.

Każde z tych małych zwierząt, oprócz tego, że jest dość towarzyskie i sam człowiek je ciekawi, czasami potrzebuje odpoczynku i spokojnego snu w ciemnym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim domki wykonane z wysokiej jakości plastiku, oszlifowanego drewna, skorupki kokosa czy masy ceramicznej.

Najlepszy wybór domków i kryjówek dla gryzoni!

Każdy z domków, który znajduje się w ofercie AlleZoo jest w pełni bezpieczny dla zwierząt, niezależnie od tego czy dopiero planujesz lub już jesteś posiadaczem królików, świnek morskich, szczurów, fretek czy chomika.

Każde z tych zwierząt lubi się schronić i zdrzemnąć. Kryjówki znajdą swoje miejsce w klatce: na samym dole kuwety, jako miejsce, w którym z powodzeniem gryzoń będzie mógł podjadać drugie śniadanie, na pięterku, gdzie domek będzie idealnym miejscem na popołudniową drzemkę. Wybierz także podwieszany domek dla gryzonia,który możesz umieścić na samej górze klatki.

Opinie

5
patryk dnia 2019-11-21 dodał komentarz o tytule: Świetny pomysł!

Wyglądają po prostu bajecznie, drewniane domki dla gryzoni dają uciechę pupilkom i są świetną ozdobą.

5
Weronika dnia 2020-01-31 dodał komentarz o tytule: Kupiłam nowy domek dla chomika

Fenomenalne domki dla gryzoni, wybór jednego ze wszystkich, które macie to nie lada wyczyn. Gdyby nie mąż chyba nigdy bym się nie zdecydowała. Ale nie ma co, chomik jest zachwycony swoją nową kryjówką :)

5
Zofia dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Moje chomiczaste doceniają :)

Wszyscy opiekunowie wiedzą, że domki drewniane dla gryzoni nie stoją wiecznie. Dobrze, że w AlleZoo jest taki spory wybór, bo u nas domki idą do wyrzucenia co około 4 miesiące - zapach jest nie do przyjęcia, ale tak właśnie działa drewno. Dla mnie takie naturalne domki są o wiele lepsze, niż te z plastiku.

5
Zagórny dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok

Ja kupiłem kryjówki dla gryzoni, żeby zapewnić trochę prywatności mojemu chomikowi. Ważne jest miejsce na spokojny odpoczynek.

5
Bartek Krupa dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Szeroki wybór

Przejrzałem Wasze domki i kryjówki dla gryzoni i znalazłem coś odpowiedniego dla mojej szynszyli. Strzał w dziesiątkę!