Na pchły i kleszcze dla psa

Aktywne filtry

Preparaty na pchły i kleszcze dla psa

Chcesz w pełni zadbać o bezpieczeństwo Twojego czworonoga i zabezpieczyć go przed owadami, kleszczami i pchłami? W naszym sklepie znajdziesz preparaty, które doskonale ochronią Twojego czworonożnego przyjaciela przed niechcianym działaniem insektów. Szczególnie polecamy wygodną obrożę dla psa przeciw owadom stworzoną na bazie naturalnych składników o właściwościach odstraszających insekty. Obroże zwykłe i ozdobne pozwalają skutecznie odstraszyć owady kłujące, które żywią się krwią oraz pchły i kleszcze. Wystarczy założyć ją na szyję psa i zapiąć, zwracając uwagę, aby obroża nie cisnęła zwierzęcia w szyję. Obroże dzięki regulowanemu paskowi są odpowiednie do każdej rasy i wielkości psa. Nadmiar materiału można odciąć.

Szampony na pchły i kleszcze dla psa

Posiadamy także łatwe w użyciu szampony na pchły i kleszcze dla psa oraz spraye, pudry, emulsje do ciała oraz krople. Jeśli zauważysz już kleszcza u swojego pupila, wyciągnij go przy pomocy specjalnych narzędzi, a nie pęsety dla ludzi. Polecamy pęsety, szczypce oraz profesjonale przyrządy do usuwania kleszczy. Dla osób często podróżujących z psami polecamy szczególnie kartę do usuwania kleszczy, którą można wygodnie zmieścić w portfelu. Karta posiada także drobne przycięcie do usuwania drzazg i kolców.

Wybierając preparat na pchły i kleszcze dla psa, zwróć uwagę na wagę oraz wielkość zwierzęcia, ponieważ zależy od nich ilość preparatu, którą należy zaaplikować na sierść psa.

Opinie

5
Radosław dnia 2019-09-28 dodał komentarz o tytule: Świetne preparaty!

Są spacery po lesie, to i musi być płyn na pchły i kleszcze dla psa. Zawsze badam sierść Arcziego po wyjściu i odkąd zacząłem używać wasz płyn, problem niemalże wyparował! Śmiało można kupować!

5
julian dnia 2019-12-21 dodał komentarz o tytule: Ogromny wybór!

Mieszkam blisko lasu, więc potrzebowałem preparatu na kleszcze dla psa, z którym często udaję się na spacery w te okolice. Spory wybór w sklepie to dla mnie ogromny plus!

5
Wojciechowski dnia 2020-02-12 dodał komentarz o tytule: Super preparat!

Wybrałem spray na pchły, jak dla mnie najwygodniejsza metoda aplikacji. Szybko i skutecznie ;D

5
Franciszek Sosnowski dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Bardzo dobry wybór

W tym roku nie było zimy, więc obawiałem się, że mój psiak może złapać kleszcza nawet w styczniu czy lutym. Kupiłem kropelki na pchły dla psa i po problemie!

5
michał jasiński dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Super preparat!

Usuwanie kleszczy u psów nigdy nie było łatwiejsze! Dzięki Waszym produktom to pikuś!