Na pchły i kleszcze dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 48 elementów
Na pchły i kleszcze dla psa

Preparaty na pchły i kleszcze dla psa

Chcesz w pełni zadbać o bezpieczeństwo Twojego czworonoga i zabezpieczyć go przed owadami, kleszczami i pchłami? W naszym sklepie znajdziesz preparaty, które doskonale ochronią Twojego czworonożnego przyjaciela przed niechcianym działaniem insektów. Szczególnie polecamy wygodną obrożę dla psa przeciw owadom stworzoną na bazie naturalnych składników o właściwościach odstraszających insekty. Obroże zwykłe i ozdobne pozwalają skutecznie odstraszyć owady kłujące, które żywią się krwią oraz pchły i kleszcze. Wystarczy założyć ją na szyję psa i zapiąć, zwracając uwagę, aby obroża nie cisnęła zwierzęcia w szyję. Obroże dzięki regulowanemu paskowi są odpowiednie do każdej rasy i wielkości psa. Nadmiar materiału można odciąć.

Szampony na pchły i kleszcze dla psa

Posiadamy także łatwe w użyciu szampony na pchły i kleszcze dla psa oraz spraye, pudry, emulsje do ciała oraz krople. Jeśli zauważysz już kleszcza u swojego pupila, wyciągnij go przy pomocy specjalnych narzędzi, a nie pęsety dla ludzi. Polecamy pęsety, szczypce oraz profesjonale przyrządy do usuwania kleszczy. Dla osób często podróżujących z psami polecamy szczególnie kartę do usuwania kleszczy, którą można wygodnie zmieścić w portfelu. Karta posiada także drobne przycięcie do usuwania drzazg i kolców.

Wybierając preparat na pchły i kleszcze dla psa, zwróć uwagę na wagę oraz wielkość zwierzęcia, ponieważ zależy od nich ilość preparatu, którą należy zaaplikować na sierść psa.