Pokarm dla ptaków

Aktywne filtry

Tropifit CANARY

Tropifit CANARY

4,69 zł
Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Pokarm dla ptaków z najwyższej półki

Ptaki to niezwykle delikatne i wrażliwe zwierzęta. Bardzo łatwo je skrzywdzić – nawet jeśli starasz się ze wszystkich sił zapewnić im jak najlepsze warunki. Aby Twój skrzydlaty pupil musisz stworzyć mu odpowiednie warunki, zadbać o to, by się nie nudził oraz o to, by jego klatka była bezpieczna i komfortowa. Ale przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na to, co Twój ptak spożywa. To właśnie pokarm jest najistotniejszy dla zachowania dobrego zdrowia i świetnej kondycji. Warto więc przyjrzeć się temu, co nasz ptak sobie podjada.

Niektóre mieszanki są przeznaczone dla ptaków większych, inne – ze względu na rozdrobnienie – lepiej sprawdzą się w przypadku mniejszych osobników. Co więcej, inny pokarm wybierzesz dla kanarka, a inny dla dorosłej i sporej papugi. W Allezoo wszystko jest dokładnie opisane – przygotowaliśmy bogatą i urozmaiconą ofertę, która pozwala zadbać o każdego domowego ptaka.

Sprawdź pokarm dla ptaków od Allezoo

Stawiamy na naturalne składniki. Znamy się na zwierzętach jak mało kto i doskonale wiemy, czego potrzebują ptaki, by cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją. Dlatego też, wybierając nasz sklep, unikasz jakichkolwiek niepewności. W końcu tutaj chodzi o zdrowie Twojego pupila. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania – zwłaszcza jeżeli przemawia za tym także cena. Nie można bowiem zaprzeczyć, że nasz pokarm dla ptaków jest wyznacznikiem fenomenalnego stosunku jakości do ceny. Wniosek jest więc taki – za naszymi mieszankami przemawia zarówno jakość, jak i cena. Dlaczego więc miałbyś szukać czegoś innego? Sprawdź nową ofertę Allezoo i wybierz odpowiedni pokarm dla skrzydlatego pupila!

Opinie

5
Karolina_80 dnia 2019-12-19 dodał komentarz o tytule: Kupuję od dawna!

Fajny i niedrogi sposób na poprawę humoru - kupuję pokarm dla ptaków i uzupełniam wszystkie karmniki dla ptaków koło domu. Widok jest cudowny, zwłaszcza zimą!

5
Przemek meta dnia 2020-06-23 dodał komentarz o tytule: Mi pasuje

Karma dla ptaków, w jaką zaopatruję się w Allezoo wystarcza u nas na naprawdę długi czas, dobry stosunek ceny do jakości i gramatury. Wiem, że częściej będę robił tu zamówienia.

5
Kamila dnia 2020-09-23 dodał komentarz o tytule: Dobra jakość

Wysokiej jakości karmy dla ptaków egzotycznych, jest w czym wybierać. Znane i mniej znane marki

5
Marta30 dnia 2020-11-25 dodał komentarz o tytule: Jest najlepszy!

Pokarm dla ptaków w klatce, jaki kupuję u Was, jest dla moich papug najlepszy! Pełen witamin i składników odżywczych, ptaszki zdrowe, a ja zadowolona :)

5
mieczyslaw.ski dnia 2020-11-26 dodał komentarz o tytule: Pełen witamin

To u Was znalazłem pełnowartościowy pokarm dla ptaków w klatce. Ma bardzo dobry skład, a moim ptaszkom smakuje. Dzięki Allezoo!