Chusteczki odświeżające dla kota

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Chusteczki odświeżające dla kota

Chusteczki odświeżające dla kota – niezbędnik w podróży!

Chusteczki odświeżające dla kota doskonale sprawdzą się w trakcie podróży, ponieważ pozwalają w łatwy i higieniczny sposób pozbyć się kurzu i innych zanieczyszczeń ze skóry zwierzęcia. Doskonale sprawdzą się także jako łatwy w użyciu środek, który zadba o codzienną higienę oczu, uszu oraz łap każdego mruczka. Warto wybrać chusteczki z delikatnym środkiem czyszczącym, zmiękczającym, neutralizatorem zapachów, środkiem nawilżającym oraz antyseptycznym. A co ciekawe, wszystkie te składniki znajdziesz w jednym, bezpiecznym dla zwierzęcia produkcie.

Chusteczki odświeżające dla kota do zadań specjalnych

Wiemy jakie koty potrafią być nieporadne i jak często zdarza im się ubrudzić. Aby nie kąpać kota po każdym, małym zabrudzeniu, warto wybrać bezpieczne chusteczki odświeżające dla kota, które nie tylko doskonale oczyszczą jego sierść, ale także doskonale ją odżywią. Chusteczki odświeżające doskonale sprawdzają się także do codziennej higieny kocich oczy, uszu oraz łap.

Substancja czyszcząca zawarta w chusteczkach ma neutralne, przyjazne dla skóry zwierzęcia pH. Chusteczki są bardzo łatwe w użyciu, a także higieniczne, ponieważ wyrzuca się je po każdym użyciu. Proste i praktyczne opakowania pozwalają na zachowanie świeżych i gotowych do użycia chusteczek przez długi czas. Opakowania są małe, abyś mógł schować je do torby i używać w trakcie podróży. Znajdziesz u nas także większe opakowania, niezbędne w każdym kocim domu.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Chusteczki odświeżające dla kota
5
Maciej Klimek dnia 2019-10-29 dodał komentarz o tytule: Pomysłowe i przydatne!
Opinia zweryfikowana zakupem

Bardzo skuteczne chusteczki odświeżające. Dbanie o higienę kota jest bardzo łatwe, jeżeli ma się odpowiednie akcesoria!

5
Wiktoria dnia 2020-01-22 dodał komentarz o tytule: Najlepsze chusteczki
Opinia zweryfikowana zakupem

Już od jakiegoś czasu kupuję tutaj chusteczki odświeżające dla kota. Mój mały lubi łazić własnymi ścieżkami i ciągle wraca do domu cały pobrudzony.

5
cezary56 dnia 2020-01-28 dodał komentarz o tytule: 10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Te chusteczki odświeżające dla kota są naprawdę skuteczne. Mój kot lubi łazić po różnych dziwnych miejscach i czasami wraca naprawdę porządnie ubrudzony. Wariat jest zbyt uparty na kąpiel, ale takie chusteczki też dają radę!

5
Sara dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Kupiłam i regularnie używam
Opinia zweryfikowana zakupem

Chusteczki pielęgnacyjne dla kota to w naszym domu pozycja obowiązkowa. Są bardzo przydatne, a mój kot po prostu zawsze łazi po dziwnych miejscach i wraca cały ubrudzony. Zapach potrafi być nie do zniesienia, a kąpieli po prostu nie znosi.

5
leszek dnia 2020-04-14 dodał komentarz o tytule: Świetne chusteczki
Opinia zweryfikowana zakupem

Chusteczki pielęgnacyjne do sierści są po prostu niezawodne i do tego bardzo skuteczne. Używam już od dawna, bo inaczej musiałbym myć kota co drugi dzień, żeby niwelować zapad i brud.