Chusteczki odświeżające dla kota

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Chusteczki odświeżające dla kota

Chusteczki odświeżające dla kota – niezbędnik w podróży!

Chusteczki odświeżające dla kota doskonale sprawdzą się w trakcie podróży, ponieważ pozwalają w łatwy i higieniczny sposób pozbyć się kurzu i innych zanieczyszczeń ze skóry zwierzęcia. Doskonale sprawdzą się także jako łatwy w użyciu środek, który zadba o codzienną higienę oczu, uszu oraz łap każdego mruczka. Warto wybrać chusteczki z delikatnym środkiem czyszczącym, zmiękczającym, neutralizatorem zapachów, środkiem nawilżającym oraz antyseptycznym. A co ciekawe, wszystkie te składniki znajdziesz w jednym, bezpiecznym dla zwierzęcia produkcie.

Chusteczki odświeżające dla kota do zadań specjalnych

Wiemy jakie koty potrafią być nieporadne i jak często zdarza im się ubrudzić. Aby nie kąpać kota po każdym, małym zabrudzeniu, warto wybrać bezpieczne chusteczki odświeżające dla kota, które nie tylko doskonale oczyszczą jego sierść, ale także doskonale ją odżywią. Chusteczki odświeżające doskonale sprawdzają się także do codziennej higieny kocich oczy, uszu oraz łap.

Substancja czyszcząca zawarta w chusteczkach ma neutralne, przyjazne dla skóry zwierzęcia pH. Chusteczki są bardzo łatwe w użyciu, a także higieniczne, ponieważ wyrzuca się je po każdym użyciu. Proste i praktyczne opakowania pozwalają na zachowanie świeżych i gotowych do użycia chusteczek przez długi czas. Opakowania są małe, abyś mógł schować je do torby i używać w trakcie podróży. Znajdziesz u nas także większe opakowania, niezbędne w każdym kocim domu.