Klatki dla gryzoni

Aktywne filtry

67,79 zł
  • Brak na stanie
Brak na stanie

67,79 zł
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Jakie cechy mają idealne klatki dla gryzoni?

Idealna klatka dla gryzoni jest przede wszystkim przestronna i jej rozmiar zależy od wielkości zwierzęcia. Powinna ona być wykonana z trwałych i bezpiecznych dla zwierzęcia materiałów. Szczebelki muszą być na tyle blisko siebie, żeby zwierzę nie mogło się przez nie przecisnąć, ponieważ jest to dla niego niebezpieczne. W zależności od upodobań możesz zdecydować się na tradycyjne klatki druciane lub nowoczesne formy wykonane z plastiku, które znajdziesz w naszej ofercie. Oprócz wielkości, jakości materiału oraz szerokości szczebelków, niezwykle ważne jest również wyposażenie klatki.

Jakie wyposażenie powinna mieć klatka dla gryzoni?

Jeśli to Twój pierwszy gryzoń i nie wiesz, jak powinna wyglądać jego klatka, wybierz model w pełni wyposażony. Mając na uwadze indywidualność klientów i ich potrzeby, w naszej ofercie umieściliśmy także klatki puste lub takie z minimalnym wyposażeniem. To da Ci możliwość rozplanowania miejsca dla Twojego pupila samodzielnie i dokupienia mu koniecznych Twoim zdaniem przedmiotów. Pamiętaj, że duża klatka dla gryzonia to dla niego więcej miejsca do zabawy i bardziej komfortowe życie.


To, co znajduje się w klatce, ma ogromny wpływ na zwierzę oraz pozwala mu na aktywność fizyczną. Należy wziąć pod uwagę, jakie aktywności lubi konkretne zwierzę oraz wybrać mu odpowiednie zabawki. Większość klatek, w naszej ofercie została już wyposażona w idealne dla zwierząt gadżety. Modele dla chomika urozmaicone zostały o domki, w których może schować się zwierzę, a także tunele do zabawy. Każdy chomik potrzebuje również kołowrotka, z którego chętnie skorzysta zwłaszcza w nocy. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na dużą szerokość klatki, to postaw na wysokość. Odpowiednie drabinki sprawią, że zwierze idealnie poradzi sobie z wejściem na kolejne poziomy.


Klatka dla królika - jaką wybrać? Co powinno się w niej znaleźć?

Klatka dla tego zwierzęcia powinna być przestronna, dlatego warto od razu zdecydować się na większy model, który posłuży zwierzęciu także, gdy już urośnie. W naszej ofercie znajdziesz klatki w pełni bezpieczne dla królika, wykonane z nietoksycznych materiałów, które nie zagrażają życiu i zdrowiu Twojego pupila.


Duża klatka dla królika to możliwość ustawienia w niej wszelkich potrzebnych zwierzęciu gadżetów. Jeśli zdecydujesz się na pusty model, sprawdź koniecznie, czego nie powinno w nim zabraknąć. Klatka królika powinna być wyposażona w domek, w którym królik schowa się, kiedy będzie chciał odpocząć. Warto zadbać także o paśnik, w którym umieścisz siano niezbędne w diecie tego gryzonia. Konieczne jest również poidełko. Poza tym, wydziel miejsce na kolbę ze smakołykami.
Pamiętaj, wybierz klatki dla gryzoni, które zapewnią Twojemu pupilowi bezpieczeństwo oraz komfort życia. Proponujemy tylko takie produkty, które są wykonane z bezpiecznych dla zwierząt materiałów oraz są trwałe i sprawdzone. W ofercie posiadamy zarówno klatki dla mniejszych zwierząt, na przykład chomików oraz myszy, jak i nieco większych gryzoni - świnek morskich.

Opinie

5
Basia K dnia 2019-11-25 dodał komentarz o tytule: Przestronna i praktyczna klatka!

Moja nowa klatka dla gryzoni bez wyposażenia jest już na miejscu. Chciałam pustą, bo sama ją uzupełnię, to będzie świetna zabawa!

5
Jaszek dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Wybrałem rozsądnie

Obejrzałem Wasze klatki dla gryzoni i muszę przyznać, że najbardziej pomogły mi te zdjęcia na dole. Tam najlepiej widać szczegóły mostków oraz innych małych elementów

5
Mateusz dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Bezpieczny transport

Trzeba mieć na uwadze, że klatki do transportu gryzoni powinny być solidne i później odpowiednio zabezpieczone - np. zimą jakimś otulaczem/pokrowcem. W sklepie AlleZoo można znaleźć naprawdę sporo produktów, więc to na plus.

5
Kamila Słowicka dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Szczury będą miały radochę :)

Odpowiadając sobie na pytanie jaka powinna być klatka dla gryzonia - duża było jedyną odpowiedzią. I w ten sposób zrobiłam większe zamówienie na AlleZoo. Termin realizacji super, wszystko w zapowiedzianym czasie. Dzięki.

5
Miki dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Duży wybór

Przejrzałem wszystkie klatki dla gryzonia i znalazłem naprawdę ładnie wyglądającą i dużą klatkę. Wszystkie domki i zabawki się mieszczą, więc klatka pasuje.