Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Filtr do terrarium

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Filtr do terrarium

  Filtr do terrarium – bez niego nie możesz się obejść

  Mając w terrarium zwierzę wodno-lądowe (na przykład żółwia), trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki do życia, w tym czystą, dobrze przygotowaną wodę. Żeby mieć pewność, że woda jest najlepszej jakości, warto zaopatrzyć się w odpowiedni filtr do terrarium, dbający o stałe obniżanie zanieczyszczenia wody oraz jej prawidłową cyrkulację. Proponowane przez nas filtry przeszły przez dokładną selekcję, dzięki czemu możesz być pewny ich skuteczności i prawidłowego działania. Zależy nam na dobrej jakości naszych produktów – to właśnie od niej będzie zależał stan zdrowia zwierząt naszych Klientów.

  Filtr do terrarium od Allezoo to pewność krystalicznie czystej wody i skuteczne zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z wnętrza pojemnika. Produkty są łatwe w użyciu, co pozwala na wykorzystanie ich nawet przez niedoświadczonych terrarystów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze zwierzętami wodno-lądowymi. Dzięki filtrowi jesteś w stanie utrzymać swoje terrarium w czystości, co pozytywnie wpływa na samopoczucia stworzenia, które się w nim znajduje. To bardzo ważna część hodowli, o której nie wolno zapomnieć!

  Filtr do terrarium ułatwi Ci opiekę nad zwierzakiem

  Jak powszechnie wiadomo, niektóre rodzaje żółwi (na przykład czerwonolice) wydzielają ze swojego organizmu nieprzyjemne zapachy, stale zanieczyszczając wnętrze terrarium, przez co regularne sprzątanie jest konieczne częściej, niż w przypadku innych stworzeń. Człowiek po jakimś czasie może się zirytować, jednak trzeba pamiętać, że przy hodowli gadów potrzebne są duże pokłady cierpliwości oraz odpowiedni sprzęt i akcesoria. Filtr do terrarium sprawi, że opieka nad żółwiem stanie się o wiele prostsza, dlatego zapewnij go sobie już dziś!

  Odpowiedni filtr do terrarium może znacznie ułatwić Ci życie, zapewniając większy komfort zwierzakowi, którego posiadasz. Z proponowanymi przez nas urządzeniami woda będzie czysta przez długi czas, co na pewno wpłynie pozytywnie na rozwój gada lub płaza z Twojego terrarium. Nie czekaj i kup filtr z naszego sklepu już dziś!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Filtr do terrarium
  5
  Aleksander P. dnia 2019-12-03 dodał komentarz o tytule: Bardzo dobry wybór!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Proste filtry do terrarium. Wybór nie jest duży, ale za to naprawdę konkretny. Znane produkty, producentów, którym zaufali już terraryści. Dobry wybór!

  5
  z.ryszard dnia 2020-01-31 dodał komentarz o tytule: Kupiłem i polecam
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Świetne produkty! EXO TERRA ma naprawdę dobry sprzęt, filtr terrarystyczny sprawdza się bez zarzutów.

  5
  Zieliński dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Dobry filtr - sprawdziłem
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Kupiłem u Was świetny filtr do terrarium rok temu i nadal sprawdza się świetnie. Nie zapycha się jak moje poprzednie filtry!

  5
  Robert dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zamówiłem filtr dla żółwia i trafiłem w dziesiątkę. Nie za bardzo znam się na tym, ale wybrałem średnią półkę, więc chyba wszystko ok.

  5
  michu dnia 2020-07-14 dodał komentarz o tytule: Spory wybór
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Spory wybór, jeśli chodzi o filtry. Ja wybrałem dobry filtr dla żółwia wodno-lądowego. Sprawdza się u mnie świetnie!