Preparat na rany i podrażnienia dla psa

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Preparat na rany i podrażnienia dla psa

Preparat na rany i podrażnienia dla psa – warto go mieć przy sobie!

Psy to zwierzęta bardzo ruchliwe, dlatego rany i podrażnienia mogą się u nich często pojawić. Staramy się uważać na naszych czworonożnych przyjaciół, ale często chwila nieuwagi wystarczy, aby zrobili sobie krzywdę. Skaleczenia, zadrapania czy małe ranki mogą pojawić się u psa nawet po zwykłym, codziennym spacerze, dlatego właściciele psów powinni wiedzieć jak sobie radzić w tych kryzysowych sytuacjach. Szczególnie w przypadku psów rasowych mogą pojawić się podrażnienia czy zapalenia spodów łap lub wrażliwa skóra, o którą należy należycie zadbać. Każdy właściciel czworonoga powinien mieć w domu odpowiednio skompletowaną apteczkę, która pomoże w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Polecamy preparaty łagodzące skutki zakażeń skórnych, środki oraz szampony przeciwświądowe.

Preparat na rany i podrażnienia dla bezpieczeństwa Twojego psa

Nasze preparaty na rany i podrażnienia dla psa są łagodne oraz w pełni bezpieczne dla zwierząt oraz nie podrażniają ich skóry. Środki łagodzące wytwarzają naturalną barierę ochronną skóry oraz korzystnie wpływają na jej kondycję. Preparaty przeciwświądowe natomiast miejscowo łagodzą podrażnioną skórę i przynoszą ulgę psu. Zaleca się także stosowanie szamponu przeciwświądowego dla psów, które dodatkowo łagodzą podrażnioną skórę zwierzęcia. Należy pamiętać także, że w przypadku dostania się produktu do pyska lub oczy zwierzęcia, należy obficie przepłukać wodą.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Preparat na rany i podrażnienia dla psa
5
Kaniewski dnia 2019-09-29 dodał komentarz o tytule: Dobry preparat i po problemie
Opinia zweryfikowana zakupem

Bałem się, że otwarta rana u psa szybko się zabrudzi i mój psiak będzie miał problemy ze zdrowiem. Na szczęście po sterylizacji weterynarz zalecił mi preparat na rany. Wybrałem go z oferty AlleZoo. Rana szybko się zagoiła