KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Neutralizacja zapachów psa

Aktywne filtry

Neutralizacja zapachów psa

Odświeżacz na bazie sody oczyszczonej nie działa? Masz problem z brzydkim, intensywnym zapachem w otoczeniu psa? Dobrze, że wpadłeś do nas. W naszej ofercie znajdziesz wysokowydajne neutralizatory dla psów, które skutecznie maskują nieprzyjemną woń w domu i mieszkaniu na dłużej.

Przebieraj w naszej ofercie – sprawdzaj, które z preparatów do neutralizacji zapachów psa dobrze poradzą sobie w walce z uporczywym amoniakiem, a jakie z nich możesz z powodzeniem wykorzystywać w samochodzie.

Wszystkie produkty wykorzystują wygodne aplikatory, dzięki którym w łatwy sposób rozpylisz środek neutralizujący na dużej powierzchni (uwaga: przed zastosowaniem upewnij się, czy aby na pewno wybrany przez Ciebie neutralizator można stosować bezpośrednio na meblach tapicerowanych).

Bezpieczna neutralizacja zapachów psa. W trosce o Twojego pupila

Zapewniamy, że wszystkie środki, jakie wchodzą do aktualnego katalogu AlleZoo to starannie wyselekcjonowane produkty, które pozostają obojętne dla zdrowia i życia psa.

Opinie

5
sylwia dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Działa znakomicie!

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że neutralizator zapachów psa działa i to bardzo skutecznie. W końcu mogłam się pozbyć zapachu mokrego psa z salonu!

5
Gajewski dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Bardzo wygodne!

Łatwo i przyjemnie można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z domu. Idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli psów!

5
patka dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Już jest lepiej

Mój pies śmierdzi jak stare kapcie, a po spacerze w deszczu to już w ogóle. Pomyślałam, że neutralizator zapachów dla psa pomoże pozbyć się psiego zapachu i nie zawiodłam się ;)

5
Mróz dnia 2020-05-05 dodał komentarz o tytule: Działa bez zarzutu

Nie sądziłem, że neutralizator zapachu psa może być aż tak skuteczny. Chciałem sprawdzić jak to wygląda w rzeczywistości i spodziewałem się raczej zawodu. Efekty zaskoczyły bardziej niż mogłem przypuszczać, jak dla mnie 10/10

5
Brzeziński dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się

To mój pierwszy zakup, jeśli chodzi o neutralizator zapachu dla psa. Nie spodziewałem się, że takie produkty występują w tabletkach. Naprawdę daje radę!