Ptaki egzotyczne

Aktywne filtry

Niezbędne akcesoria dla ptaków

Ptaki, tak jak każde inne zwierzęta, potrzebują odpowiedniej opieki i przedmiotów, które skutecznie będą ułatwiały i umilały im życie. Akcesoria dla ptaków to między innymi: odpowiedni pokarm, zabawki oraz niezbędne wyposażenie klatki. Należy pamiętać, że każdy ptak ma nieco inne potrzeby; jest to uzależnione przede wszystkim od rozmiarów stworzenia. Każdy gatunek ptaków egzotycznych wymaga szczególnej opieki. Należy zadbać o jego dietę i odpowiednią ilość rozrywki.

Akcesoria dla ptaków? Mamy je w swojej ofercie!

Stawiamy na najlepsze akcesoria dla ptaków, dlatego oferujemy między innymi ziarna, które dostarczą Twojemu pupilowi odpowiednich witamin i minerałów. A co z zabawą? Mamy na to rozwiązanie – basen, w którym Twój skrzydlaty przyjaciel będzie mógł spędzać wolne chwile, na pewno przyniesie mu wiele radości. Rozejrzyj się i wybierz idealne akcesoria dla swojego zwierzaka!

Jakie akcesoria dla ptaków egzotycznych muszą znaleźć się w klatce? Przede wszystkim miseczki i poidełka, które musisz dostosować do upodobań Twojego egzotycznego ptaszka. Pamiętaj, że plastikowe miseczki będą przesuwały się po dnie klatki, jeśli nie będą do niej przymocowane, dlatego warto zdecydować się na cięższe, ceramiczne akcesoria lub zamontować miseczki do ścianki ptasiego mieszkania. Ponadto, nie możesz zapomnieć o odpowiednio dużej klatce i bogatym wyposażeniu, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że Twój ptaszek nie nudzi się pod Twoją nieobecność.

Opinie

5
juliaszymczak dnia 2019-10-28 dodał komentarz o tytule: Duży wybór akcesoriów dla ptaków

Klatkę już miałam, ale potrzebne mi było wyposażenie klatki dla ptaków. W sklepie AlleZoo skompletowałam pełne wyposażenie do klatki. Mojej papużce nie może niczego zabraknąć.

5
zenona dnia 2019-12-19 dodał komentarz o tytule: Pełna profeska!

Wszystko, czego potrzebują ptaki egzotyczne do prawidłowego funkcjonowania w naszym klimacie! Brawa dla Was!

5
magda35 dnia 2019-12-23 dodał komentarz o tytule: Polecam wszystkim!

Wszystkie akcesoria do klatki dla ptaków, jakie tylko można sobie wymarzyć! Jest w czym wybierać! :)

5
Marja dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Urozmaicenie codzienności

Według mnie akcesoria do klatek dla ptaków są niesamowicie istotnym wyposażeniem. Ptaki dzięki temu nie nudzą się, gdy nie ma nas w pobliżu. W Allezoo co około pół roku robię większe zamówienie na zabawki i jeszcze ani razu się nie zawiodłam.