KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Klatka dla burunduka

Aktywne filtry

Klatka dla burunduka – zapewnij mu bezpieczne i przytulne lokum

Burunduk, nawet jeśli jest oswojony i chętnie biega po mieszkaniu, większość czasu spędza w klatce. Tam może spokojnie odpocząć i zregenerować swoje siły, dlatego musisz zadbać, aby zapewnić mu jak najwyższy komfort. To gwarancja witalności Twojego pupila. Odpowiedni rozmiar jest kluczowy w podejmowaniu decyzji, ponieważ to niezwykle ruchliwe zwierzątka, które uwielbiają się wspinać. Pamiętaj, że niezwykle ważny jest odpowiedni rozstaw szczebelków w klatce. Za duży może umożliwić Twojemu pupilowi ucieczkę. Burunduki chętnie wybierają się na wyprawy po pokoju, ponieważ są ciekawe świata, który je otacza, ale ucieczka pupila bez Twojej wiedzy może mieć bardzo przykre skutki. Kolejnym, ważnym czynnikiem są materiały, z których wykonano klatkę. Muszą wytrzymać próby gryzienia – przypominamy burunduki to przecież gryzonie, co oznacza, że mają mocne ząbki.

Klatki dla burunduka w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz klatkę dla burunduka, która spełnia te wymagania. Zadbaliśmy, aby produkty były w pełni bezpieczne dla Twojego pupila. Kochamy zwierzęta, więc sprzedajemy tylko sprawdzone produkty. Zapewnij swojemu burundukowi najlepsze warunki i zamów klatkę już dziś.

Opinie

5
piotrek dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Jestem zadowolony z nowej klatki

Klatki dla burunduka w naprawdę korzystnej cenie. Śmiało mogę je polecić każdemu opiekunowi gryzonia - klatka spełnia wszystkie swoje funkcje i jest przy tym bardzo solidna.

5
Janusz dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok

Bardzo spodobała mi się wybrana przeze mnie klatka. Burunduk chyba jest zadowolony, bo ma miejsce do biegania.

5
weronika dnia 2020-06-17 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

Spodobała mi się Wasza klatka dla burunduka, bo ma pełne wyposażenie. Dobry start na sam początek dla gryzonia.