KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Kamienie napowietrzające

Aktywne filtry

JENECA Listwa napowietrzająca

JENECA Listwa napowietrzająca

31,29 zł

(31,29 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Kamienie napowietrzające do akwarium

Proponujemy wysokojakościowe kamienie napowietrzające, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Występują one w wielu różnych formach, co ułatwia dobór czegoś odpowiedniego. W tej kategorii można znaleźć modele w kształcie kostki, trapezu, kuli, a także wielu innych. Na specjalną uwagę zasługują listwy napowietrzające. Gwarantujemy nie tylko zróżnicowany asortyment, ale również korzystne ceny. Nasza doświadczona, a jednocześnie wykwalifikowana obsługa z przyjemnością doradzi najlepszy wariant. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wydajne działanie

Zasada działania kamieni napowietrzających nie jest skomplikowana. Odpowiadają one za produkcję malutkich pęcherzyków powietrza, co pozwala utrzymać dogodne warunki wewnątrz akwarium. Listwy mogą zostać bezpośrednio podłączone do pompki napowietrzającej. Wysoka wydajność to tylko jedna z wielu zalet. Za pomocą opisywanych produktów możliwa jest poprawa cyrkulacji wody w zbiorniku. Nie trzeba obawiać się o ich wygląd wizualny. Kamienie napowietrzające znajdujące się w naszej ofercie zostały estetycznie wykończone, a więc nie będą szpecić akwarium. Niektóre z nich stanowią element dekoracyjny, który warto jest wyeksponować.

Prosty montaż

Montaż opisywanych produktów jest szybki, a jednocześnie bezproblemowy. Wystarczy jedynie połączyć je za pomocą wężyka do pompy napowietrzającej, a następnie umieścić w dogodnym położeniu. Z tym zadaniem poradzą sobie nawet osoby, które nie posiadają zbyt dużego doświadczenia. Instrukcja producenta ułatwia sprawne i bezbłędne podłączenie produktów. Kamienie mogą zostać umieszczone w niemal dowolnym miejscu. Warto podkreślić, że zostały one wykonane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Nie posiadają one w swoim składzie żadnych toksycznych lub szkodliwych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na ryby, organizmy żywe, czy też rośliny znajdujące się w zbiorniku wodnym.

Szybsze uzupełnienie tlenu

Kamienie napowietrzające zwiększają pobudzenie powierzchni poprzez zintensyfikowanie ruchu wody. Gwarantują one także szybsze uzupełnianie tlenu oraz dwutlenku węgla. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie dogodnych warunków w akwarium. Warto wiedzieć, że efektywne napowietrzanie wody to podstawa w przypadku hodowli ryb. Zjawisko to dobroczynnie wpływ także na stan roślin, czy też innych organizmów żywych. Podczas działania kamieni można zaobserwować charakterystyczne bąbelki, które unoszą się w pobliżu. Ich brak może być oznaką awarii. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że doszło do osadzenia się glonów, czy też innych zanieczyszczeń. Można spróbować oczyścić powierzchnię, jednak w większości przypadków bardziej opłaca się zakup nowego kamienia.

Kamienie napowietrzające do akwarium znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które posiadają ograniczony budżet. Stawiamy wyłącznie na znane i cenione marki, które nie bez powodu cieszą się uznaniem użytkowników.