KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Wieża drapak dla kota

Aktywne filtry

Wieża drapak dla kota o większych wymaganiach

Drapak dla kota jest niezbędny w domu każdego mruczka. To on pozwala kotu w naturalny sposób skrócić i spiłować paznokcie, chroniąc przy tym nasze skandynawskie kanapy i oparcia nowoczesnych foteli. Wieża drapak dla kota to wybór dla bardziej wymagających kociaków i ich właścicieli. Drapaki tego typu są dość wysokie i trzeba znaleźć na nie miejsce w salonie czy pokoju dziennym. Na szczęście drapaki, które proponujemy, są designerskie, dlatego będą świetnym dodatkiem do Twojego kociego mieszkania oraz doskonałą zabawką dla Twojego kota.

Wieża - drapak dla kocich księżniczek!

Drapak dla kota wieża to wybór doskonały także dla osób, które często przebywają poza domem. W takim drapaku kot może się wygodne położyć na posłaniu wysłanym mięciutkim futerkiem i bacznie obserwować cały dom, pilnując czy oby właściciel za bardzo nie rozrabia. Do tego drapaki wyposażone są w piłeczki czy sznureczki, które będą zaczepiały Twojego kota w trakcie odpoczynku i zmuszały go do aktywności. Wieża drapak dla kota to doskonały wybór dla osób, które często zostawiają koty same w domu oraz dla tych, którzy chcą wzmóc aktywność fizyczną u swojego leniwego mruczka.

Drapaki wieża często posiadają wycięte otwory, w których kot może się chować i wyskakiwać z zaskoczenia. Koty cenią sobie prywatność i potrzebują w domu ustronnego miejsca, gdzie mogłyby poleżeć w spokoju. Drapak z legowiskiem to doskonały wybór, ponieważ gwarantuje kotu nie tylko dobrą zabawę, ale także wygodny wypoczynek.

Opinie

5
Aga dnia 2019-10-23 dodał komentarz o tytule: Kupiłam drapak :)

W końcu przyszło zamówienie! Wieża drapak dla kota wygląda świetnie, a kotek po prostu ją uwielbia!

5
Kaczmarek dnia 2020-01-22 dodał komentarz o tytule: 10/10

Właśnie przyszła wieża do drapania dla kota! Czekałam tylko dwa dni, świetny czas! Sama wieża wygląda naprawdę dobrze, mam nadzieję, że długo posłuży! :)

5
Pluta dnia 2020-04-24 dodał komentarz o tytule: 5 gwiazdek

Właśnie taki drapak wieża był mi potrzebny! W Allezoo zawsze znajdę wszystko, czego potrzebują moje kociaki. Zamówienie otrzymałam po 3 dniach, a sam drapak jest dokładnie taki jak w opisie. Po raz kolejny nie ma się do czego przyczepić! :)

5
Radek dnia 2020-04-27 dodał komentarz o tytule: Polecam każdemu!

Dzisiaj rano kurier przywiózł nowy drapak dla kota. Wieża wygląda naprawdę imponująco, a kiedy wszystko rozpakowaliśmy, to drapak wydaje się jeszcze wyższy. Świetna robota :)

5
slawek56 dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Kupiłem drapak

Imponująca wieża! Drapak dla kotów sprawia wrażenie bardzo stabilnego i wytrzymałego. Póki co sprawdza się bardzo dobrze, mam nadzieję, że tak zostanie :)