Wieża drapak dla kota

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Wieża drapak dla kota

  Wieża drapak dla kota o większych wymaganiach

  Drapak dla kota jest niezbędny w domu każdego mruczka. To on pozwala kotu w naturalny sposób skrócić i spiłować paznokcie, chroniąc przy tym nasze skandynawskie kanapy i oparcia nowoczesnych foteli. Wieża drapak dla kota to wybór dla bardziej wymagających kociaków i ich właścicieli. Drapaki tego typu są dość wysokie i trzeba znaleźć na nie miejsce w salonie czy pokoju dziennym. Na szczęście drapaki, które proponujemy, są designerskie, dlatego będą świetnym dodatkiem do Twojego kociego mieszkania oraz doskonałą zabawką dla Twojego kota.

  Wieża - drapak dla kocich księżniczek!

  Drapak dla kota wieża to wybór doskonały także dla osób, które często przebywają poza domem. W takim drapaku kot może się wygodne położyć na posłaniu wysłanym mięciutkim futerkiem i bacznie obserwować cały dom, pilnując czy oby właściciel za bardzo nie rozrabia. Do tego drapaki wyposażone są w piłeczki czy sznureczki, które będą zaczepiały Twojego kota w trakcie odpoczynku i zmuszały go do aktywności. Wieża drapak dla kota to doskonały wybór dla osób, które często zostawiają koty same w domu oraz dla tych, którzy chcą wzmóc aktywność fizyczną u swojego leniwego mruczka.

  Drapaki wieża często posiadają wycięte otwory, w których kot może się chować i wyskakiwać z zaskoczenia. Koty cenią sobie prywatność i potrzebują w domu ustronnego miejsca, gdzie mogłyby poleżeć w spokoju. Drapak z legowiskiem to doskonały wybór, ponieważ gwarantuje kotu nie tylko dobrą zabawę, ale także wygodny wypoczynek.