KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Świetlówki T5

Aktywne filtry

FLUVAL świetlówka POWER

FLUVAL świetlówka POWER

46,59 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
FLUVAL świetlówka LIFE

FLUVAL świetlówka LIFE

36,59 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Świetlówki T5 – niezbędne w każdym akwarium

Dlaczego świetlówki T5 są niezbędne w Twoim akwarium? Bez światła rośliny nie są w stanie wytwarzać odpowiedniej ilości tlenu, co negatywnie wpływa na jakość życia ryb znajdujących się w akwarium. Każdy akwarysta powinien wyposażyć swój zbiornik w sprzęt, niezbędny do poprawnego funkcjonowania oraz życia stworzeń, które w nim zamieszkują. Oznacza to, że oprócz jedzenia musi zadbać również o odpowiednie oświetlenie i stan zdrowia roślin i ryb. Oświetlenie należy dostosować do potrzeb roślin i zwierząt, a także do wielkości akwarium. Przykładowo, dla gupików najlepszą temperaturą wody będzie od 22 do 27 stopni, natomiast dla skalara to już 24 – 26 °C.

Najlepsze świetlówki? To zdecydowanie T5!

Dlaczego świetlówki T5 są lepsze od innych świetlówek? Przede wszystkim są stosunkowo nowe, a za tym idzie wyższa jakość produktu. Mimo że są mniejsze od świetlówek T8 i innych, dają one o wiele więcej mocnego światła, tak niezbędnego dla życia ryb i roślin znajdujących się w akwarium. Proponowane przez nas świetlówki odznaczają się długą żywotnością, co skutecznie redukuje zbędne koszty utrzymania zbiornika. Dodatkowo wpływa na prawidłowy wzrost koralowców oraz bezkręgowców.

Świetlówki T5 mają mniejsze rozmiary, większą moc świetlówki, przy jej mniejszej długości oraz dłuższy czas pracy. Pamiętaj jednak, aby wybrać odpowiedni rodzaj barwy temperaturowej świetlówki.

Opinie

4
nataliabartosiewicz dnia 2019-12-09 dodał komentarz o tytule: Najlepszy wybór

Świetlówki t5 podobają mi się najbardziej ze wszystkich, których do tej pory używałam w akwarium. Mam wrażenie, że ryby także najlepiej się czują przy tym świetle. Mocne i wyraźne, ale nie za ostre, jednym słowem: idealne :)

5
sandra.k dnia 2020-08-12 dodał komentarz o tytule: Dla mnie jak znalazł

Świetlówki t5 do akwarium w jakie zaopatruję się w AlleZoo to fantastyczny stosunek ceny do jakości. Dla mnie jeden z najbardziej oczywistych wyborów jeśli chodzi o oświetlenie.

5
Mati dnia 2020-08-26 dodał komentarz o tytule: Spory wybór

Duży wybór, jeśli chodzi o świetlówki led t5. Różne firmy i naprawdę jest w czym wybierać. Ceny też spoko!

5
Kacper dnia 2020-10-22 dodał komentarz o tytule: Okazała się najlepsza

Świetlówka t5 do akwarium okazała się świetnym wyborem. Pięknie się prezentuje i daje idealne źródło światła u moich rybek. Jestem zadowolony.

5
Danuta dnia 2020-11-10 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się świetnie

Zamówiłam 2 świetlówki t5 do akwarium morskiego, jestem zaskoczona źródłem światła, jakie dają. Naprawdę super sprawa :).