KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Korzenie do akwarium

Aktywne filtry

Tatrapet Korzeń JATI

Tatrapet Korzeń JATI

6,59 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Opinie

5
jakub.55 dnia 2019-10-31 dodał komentarz o tytule: Ładniejszy niż na zdjęciu

Korzeń mangrowca do akwarium wygląda chyba nieco inaczej niż na zdjęciu, ale to chyba normalne, bo nie każde korzenie wyglądają tak samo.

5
Aleksander Kownacki dnia 2019-12-20 dodał komentarz o tytule: Korzeń trzeba przygotować, ale nie przegotować

Czytałem, że korzenie do akwarium zrobione z mangowca barwią wodę. Przed włożeniem go do akwarium dokładnie go umyłem i zostawiłem w pojemniku z wodą na 2 tygodnie, aby woda nie zabarwiła się na bursztynowo

5
Monika dnia 2019-12-26 dodał komentarz o tytule: Cena na plus!

Zgodzę się z Panem Aleksandrem - korzenie mangrowca wymagają przygotowania przed włożeniem do akwarium. Mało kto o tym wspomina, a jest to niezwykle ważne. Kolor nie jest szkodliwy dla ryb, ale zmiana koloru wody bywa strasznie frustrująca, szczególnie jeśli nie zna się powodu! To też normalne, że inaczej niż na zdjęciu wyglądają korzenie do akwarium. Cena jak najbardziej na plus!

5
Marian dnia 2020-01-31 dodał komentarz o tytule: Efekt jest zaskakujący

Korzenie do akwarium, które kupiłem, wyglądają zaskakująco efektownie w moim zbiorniku. Idealna kryjówka dla moich małych rybek. Żałuję, że nie kupiłem więcej

5
PWróbel dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Jest ok

Kupiłem u Was korzeń do akwarium. Na żywo wygląda nieco inaczej niż na zdjęciu, ale można było się tego spodziewać. Mnie pasuje!