KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Chusteczki odświeżające dla gryzoni

Aktywne filtry

Twój gryzoń nie pachnie już tak przyjemnie? A może pobrudził futerko podczas jedzenia i nie jest w stanie sam siebie wyczyścić? Mamy na to radę! W naszej ofercie znajdziesz chusteczki odświeżające dla gryzoni, które świetnie sprawdzą się także przy starszych zwierzętach, którym niedowład kończyn i choroby utrudniają zachowanie odpowiedniego poziomu higieny.

Chusteczki odświeżające dla gryzoni - rozwiązanie idealne!

Każdy z produktów dostępnych w ofercie AlleZoo jest w pełni bezpieczny i nie doprowadza do zaburzenia równowagi skóry. Neutralne pH, substancje usuwające nieprzyjemny zapach oraz hipoalergiczna formuła sprawiają, że takie chusteczki powinny znaleźć się w pobliżu każdej klatki.

Poręczne opakowania zapewniają świeżość i odpowiednią wilgotność chusteczek. Z powodzeniem możesz je wykorzystać do przemywania okolic oczu, uszu - rób to delikatnie i z wyczuciem. Do każdej części ciała używaj innej chusteczki, zminimalizuje to ryzyko przeniesienia się bakterii lub zakażenia (np. z jednego chorego oka, na drugie - zdrowe).

Czyszczenie łapek oraz sierści nigdy nie było prostsze. Jeśli gryzoń pobrudził się delikatnie, pamiętaj, że nie jest konieczna kąpiel w wodzie. Takie chusteczki odświeżające dla gryzoni będą świetnym rozwiązaniem przy nagłych wypadkach.

Opinie

5
Lena dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Praktyczny produkt

Sama nie wiedziałam, czy chusteczki odświeżające dla gryzoni się sprawdzą, ale przy starszym stadku szczurów czasami mogą się przydać. Zwłaszcza do podmywania podwozia :) Opiekunowie szczurów będą wiedzieli co mam na myśli. Dzięki AlleZoo za tak bogatą ofertę :)

5
Maja dnia 2020-11-02 dodał komentarz o tytule: Sa genialne!

Chusteczki dla gryzoni z waszej firmy są wprost cudowne! Idealne do prawidłowej higieny moich chomików. Cieszę się, że posiadacie je w swojej ofercie :)

4
Hanna dnia 2020-11-06 dodał komentarz o tytule: Chomik zadowolony!

Chusteczki dla chomika sprawdzają się świetnie. Od razu zauważyłam poprawę w energii mojego chomiczka, teraz jest u niego schludnie i czyściutko. Polecam!