Wydłużony czas realizacji: do 4 dni

Chusteczki odświeżające dla gryzoni

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Chusteczki odświeżające dla gryzoni

Twój gryzoń nie pachnie już tak przyjemnie? A może pobrudził futerko podczas jedzenia i nie jest w stanie sam siebie wyczyścić? Mamy na to radę! W naszej ofercie znajdziesz chusteczki odświeżające dla gryzoni, które świetnie sprawdzą się także przy starszych zwierzętach, którym niedowład kończyn i choroby utrudniają zachowanie odpowiedniego poziomu higieny.

Chusteczki odświeżające dla gryzoni - rozwiązanie idealne!

Każdy z produktów dostępnych w ofercie AlleZoo jest w pełni bezpieczny i nie doprowadza do zaburzenia równowagi skóry. Neutralne pH, substancje usuwające nieprzyjemny zapach oraz hipoalergiczna formuła sprawiają, że takie chusteczki powinny znaleźć się w pobliżu każdej klatki.

Poręczne opakowania zapewniają świeżość i odpowiednią wilgotność chusteczek. Z powodzeniem możesz je wykorzystać do przemywania okolic oczu, uszu - rób to delikatnie i z wyczuciem. Do każdej części ciała używaj innej chusteczki, zminimalizuje to ryzyko przeniesienia się bakterii lub zakażenia (np. z jednego chorego oka, na drugie - zdrowe).

Czyszczenie łapek oraz sierści nigdy nie było prostsze. Jeśli gryzoń pobrudził się delikatnie, pamiętaj, że nie jest konieczna kąpiel w wodzie. Takie chusteczki odświeżające dla gryzoni będą świetnym rozwiązaniem przy nagłych wypadkach.