Narożny drapak dla kota

Katalog

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Narożny drapak dla kota

Narożny drapak dla kota zajmuje bardzo mało miejsca

Koty uwielbiają ostrzyć pazury o nasze meble. Najczęściej atakowane są oparcia foteli i kanap, a także ściany, szczególnie te pokryte tapetami. A co jeśli mamy już dość zniszczeń naszego mruczka? Jest na to doskonały sposób! Narożny drapak dla kota to nie tylko wygodny dla zwierzęcia, ale także zajmuje bardzo mało miejsca w Twoim domu. To doskonały wybór dla osób, które nie mają w domu zbyt dużo miejsca. Młodzi właściciele kotów często pamiętają o kuwecie, misce i zabawkach, a drapak zostaje potraktowany nieco po macoszemu. To duży błąd! Jeśli Twój kot ma drapak w domu już od kocięcia, szybciej przyzwyczai się do jego używania, dzięki czemu nie będzie wyżywał się na Twoich meblach.

Koty w naturze najczęściej ostrzą pazury na drzewach i pniach. Wybierając drapak, warto o tym pamiętać i zdecydować się na narożny drapak dla kota. Drapak na pewno skojarzy się Twojemu kotu z drzewem, dzięki czemu kociak szybciej się do niego przyzwyczai i zaakceptuje. A jeśli Twojemu kotu nie podobają się drapaki, a Ty i tak chcesz ochronić swoje meble, to wybierz drapak z kocimiętką, który przekona Twojego kociaka.

Wybierz odpowiedni narożny drapak dla kota

W naszej ofercie znajdziesz narożny drapak dla kota w różnych rozmiarach oraz kolorach. Niektóre drapaki wyposażone są w zawieszone piłeczki, które staną się ulubioną zabawką Twojego mruczącego przyjaciela. Znajdziesz u nas także większe drapaki z wygodnymi legowiskami i wbudowanymi zabawkami. Zobacz pełną ofertę drapaków, a na pewno znajdziesz coś dla siebie i Twojego kota.