KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Smakołyki dla ptaków

Aktywne filtry

Jak wykorzystać smakołyki dla ptaków?

Żeby zachęcić zwierzę do aktywności fizycznej i zapewnić mu trochę zabawy, wystarczy umieścić przysmaki w odpowiednim miejscu – zawiesić na klatce lub schować w zabawce. Smakołyki dla ptaków świetnie sprawdzają się w roli nagrody, którą można zdobyć jedynie poprzez wykonywanie konkretnych działań. Prócz oczywistej rozrywki zapewni to pupilowi odpowiednią dawkę ruchu oraz dostarczy mu niezbędnych dla prawidłowego rozwoju minerałów.

Smakołyki dla ptaków – zabawa i suplementacja diety

Ptaki w naturalnym środowisku zdobywają pożywienie samodzielnie, dlatego warto od czasu do czasu pozwalać na to swojemu pupilowi i umieścić w klatce odpowiednie smakołyki dla ptaków, na przykład w postaci kolby. Takie smakołyki dostarczą mu dużo zabawy oraz niezbędne mikro i makro elementy, dzięki którym pozostanie zdrowy i pełny sił.

Przysmaki dla ptaków dostępne w sklepie AlleZoo to mieszanka, która nigdy nie znudzi się Twoim ćwierkającym pupilom. Dlaczego? Ponieważ nasza oferta jest naprawdę bogata i zasmakuje nawet najbardziej wybrednym ptakom egzotycznym. Znajdziesz u nas nie tylko przysmaki, ale również pełną witamin karmę uzupełniającą dla ptaków.

Opinie

5
Stanisław dnia 2019-10-25 dodał komentarz o tytule: Smakołyki Premium!

Dla mnie ważne, aby smakołyki dla ptaków były zdrowe, a nie pełne kalorii. W AlleZoo wybór jest bardzo duży - są lepsze i gorsze smaczki. Ja wybrałem te z oferty Premium.

5
zdzisław.p dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Dobra oferta

Macie w ofercie naprawdę przeróżne przysmaki dla ptaków. Jest w czym wybierać i to na różnych progach cenowych. Są i słabsze i lepsze firmy. Wszystko dla wszystkich

5
Kamila Zaręba dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Praca nad oswojeniem

U nas przysmaki dla papug służą głównie temu, aby ptaki się do nas nie bały podlatywać i chciały w ogóle z nami współpracować. Wolne loty mają, ale na rękę jeszcze boją się usiąść. Pracujemy nad tym :) Dzięki za przesyłkę!

5
Sławek dnia 2020-05-31 dodał komentarz o tytule: Przysmaki na medal

Super się u nas sprawdzają te przysmaki dla papugi, a przede wszystkim kolebki. Moje papugi bardzo je lubią!

5
kasia.n dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Smakują sikorkom

Chciałam kupić jakieś przysmaki dla sikorek i znalazłem je w sklepie. Sikorkom posmakowało, a chyba o to chodzi!