Wydłużony czas realizacji: do 4 dni

Smakołyki dla ptaków

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 112 elementów
Smakołyki dla ptaków

Jak wykorzystać smakołyki dla ptaków?

Żeby zachęcić zwierzę do aktywności fizycznej i zapewnić mu trochę zabawy, wystarczy umieścić przysmaki w odpowiednim miejscu – zawiesić na klatce lub schować w zabawce. Smakołyki dla ptaków świetnie sprawdzają się w roli nagrody, którą można zdobyć jedynie poprzez wykonywanie konkretnych działań. Prócz oczywistej rozrywki zapewni to pupilowi odpowiednią dawkę ruchu oraz dostarczy mu niezbędnych dla prawidłowego rozwoju minerałów.

Smakołyki dla ptaków – zabawa i suplementacja diety

Ptaki w naturalnym środowisku zdobywają pożywienie samodzielnie, dlatego warto od czasu do czasu pozwalać na to swojemu pupilowi i umieścić w klatce odpowiednie smakołyki dla ptaków, na przykład w postaci kolby. Takie smakołyki dostarczą mu dużo zabawy oraz niezbędne mikro i makro elementy, dzięki którym pozostanie zdrowy i pełny sił.

Przysmaki dla ptaków dostępne w sklepie AlleZoo to mieszanka, która nigdy nie znudzi się Twoim ćwierkającym pupilom. Dlaczego? Ponieważ nasza oferta jest naprawdę bogata i zasmakuje nawet najbardziej wybrednym ptakom egzotycznym. Znajdziesz u nas nie tylko przysmaki, ale również pełną witamin karmę uzupełniającą dla ptaków.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Smakołyki dla ptaków
5
Stanisław dnia 2019-10-25 dodał komentarz o tytule: Smakołyki Premium!
Opinia zweryfikowana zakupem

Dla mnie ważne, aby smakołyki dla ptaków były zdrowe, a nie pełne kalorii. W AlleZoo wybór jest bardzo duży - są lepsze i gorsze smaczki. Ja wybrałem te z oferty Premium.