KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Higiena uszu kota

Aktywne filtry

Higiena uszu kota. Jak zadbać o nią najlepiej?

Infekcje narządu słuchu dość często pojawiają się u kotów oraz psów, ze względu na ich głęboki i zakrzywiony przewód słuchowy, w kształcicie litery L, który nie pozwala na naturalne usuwane zanieczyszczeń. Kiedy zauważysz, że Twój mruczek często się drapie, z jego ucha wydziela się nieprzyjemny zapach oraz wypływa wydzielina, to koniecznie powinieneś zastosować odpowiedni preparat do higieny uszu kota, albo najlepiej udać się do lekarza weterynarii. Przy problemach z narządem słuchu częste jest także przechylanie głowy przez zwierze.

Preparaty do higieny uszu kota. Które wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz płyny do higieny uszu kota, które skutecznie rozpuszczają zalegającą woskowinę uszną oraz działają nawilżająco i powlekająco na skórę ucha. Preparaty działają także osłonowo, łagodzą podrażnienia oraz zabezpieczają uszy kota przed wystąpieniem stanu zapalnego. Pamiętaj, że płyn wystarczy wlać do narządu słuchu. Nie należy do czyszczenia uszu kota używać patyczków kosmetycznych.

Sposób użycia preparatu jest bardzo prosty. Wystarczy wprowadzić do ucha niewielką ilość preparatu za pomocą wygodnego aplikatora i delikatnie rozmasować. Nadmiar płynu należy osuszyć wacikiem.

Opinie

5
janiszewska dnia 2019-10-29 dodał komentarz o tytule: Kupiłam płyn do higieny uszu

Znajomy wrócił od weterynarza ze swoim kotem i uświadomił mnie jak ważne jest czyszczenie uszu kota i jak poważne konsekwencje może nieść ze sobą bagatelizowanie tego. Od razu zamówiłam odpowiedni płyn na Allezoo i od czasu do czasu zabieram kociaka na czyszczenie.

5
Kasia89 dnia 2020-02-19 dodał komentarz o tytule: Warto wiedzieć!

Wielu opiekunów domowych kotów nawet nie zdaje sobie sprawy, jak czyścić uszy kotu. Całe szczęście, to nie jest skomplikowane, wystarczy płyn od AlleZoo :)

5
Sebastian Kwiatkowski dnia 2020-03-04 dodał komentarz o tytule: Skuteczne produkty

Zawsze miałem problem z tym, jak wyczyścić uszy kotu, żeby nie zrobić mu krzywdy. Nie chciałem też, żeby zostawiać je bez czyszczenia, bo konsekwencje mogłyby być różne, a jeśli chodzi o zdrowie mojego pupila, to nie ma miejsca na eksperymenty czy ryzyko. Produkty z tego sklepu były jak prawdziwe zbawienie - dla mnie i dla kota :)

5
Paulina Gajewska dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Polecam każdemu

Nigdy nie byłam pewna, jak wyczyścić kotu uszy, żeby nie zrobić mu krzywdy. Potrzebowałam takich produktów, sprawdzają się bez zarzutu.

5
pomaranski dnia 2020-04-09 dodał komentarz o tytule: 5 gwiazdek

Po prostu trzeba wiedzieć, jak czyścić kotu uszy. W innym przypadku wyrządza się kotkowi straszną krzywdę. Uszy są bardzo wrażliwe, trzeba stosować tylko i wyłącznie najlepsze preparaty.