KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Odstraszacze dla psów

Aktywne filtry

Odstraszacze dla psów do kryzysowych sytuacji!

Trudno nie lubić psiaków za ich pozytywne podejście i szczęście na każdym kroku. Lubimy, kiedy psy się łaszą, przytulają i lgną do nas. A co jeśli lgną do nas psy, które są naszym zdaniem groźne i agresywne, albo chcemy ochronić naszą posesję przed odwiedzinami niechcianych psiaków? Może to się zdarzyć w przypadku, kiedy w ogrodzie bawi się Twoje małe dziecko lub zwierzątko domowe. W takim wypadku warto zdecydować się na odstraszacze dla psów, które pomogą w kryzysowych sytuacjach.

Odstraszacze dla psów? Czy są bezpieczne?

Preparaty odstraszające dla psów są środkami zapachowymi bezpiecznymi dla zwierząt domowych. Zapach środka skutecznie zniechęca psy do przebywania, wyrządzania szkód oraz pozostawiania odchodów i zanieczyszczenia terenu w miejscu popryskanym preparatem. Spraye można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w przypadku szczeniaków i małych psów, które nie mają jeszcze wyuczonych nawyków. Preparaty posiadają przyjemny dla człowieka zapach.

Posiadamy także smakowe odstraszacze dla psów, o brzydkim dla psa, gorzkim smaku, które zapobiegają obgryzaniu butów czy mebli przez nasze czworonogi. Polecamy również odstraszacze w formie granulatu doskonale sprawdzające się do ochrony ogrodów, krzewów, trawników oraz rabatek, dzięki ich długotrwałemu działaniu. Wystarczy rozrzucić granulki na chronionym terenie, aby zabezpieczyć go przed pojawianiem się niechcianych psich gości.

Opinie

5
andrzej mazur dnia 2019-09-13 dodał komentarz o tytule: Przydatne spreje

Mój mały piesek waży może 3 kg, a jest taką zadziorą, że głowa mała! Skacze dosłownie do każdego, a odstraszanie psów, które sprowokowane podchodzą to już oczywiście mój problem. Z waszymi środkami nie muszę się już bać obcych psów.

5
Mazura dnia 2019-12-22 dodał komentarz o tytule: W końcu spokój!

Odstraszacz psów skutecznie chroni moją działkę przed intruzami - głównie sąsiada. Warto zainwestować w Wasze produkty, bo są skuteczne!

5
Bartek Zakrzewski dnia 2020-02-07 dodał komentarz o tytule: Warto!

Postawiłem na odstraszacz zapachowy dla psów, bo psy sąsiada chyba się zmówiły i wszystkie razem przychodzą do mnie pod bramę... W końcu mam od nich spokój!

5
Szymański dnia 2020-02-10 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się na wsi

Jak moja sunia ma cieczkę, odstraszacz na psy to konieczność. Mieszkam na wsi, a bezpańskich psów jest tu naprawdę wiele!

5
Klaudia dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Nie spodziewałam się, że kupię odstraszacz

Nigdy bym się nie spodziewała, że przydadzą mi się odstraszacze na psy. Niedawno wprowadzili się sąsiedzi, z agresywnym psem, który nie umie usiedzieć na ich podwórku. Ja mam małe dzieci, więc musiałam się zabezpieczyć