KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Akcesoria do tresury psa

Aktywne filtry

TRIXIE Gwizdek dwutonowy

TRIXIE Gwizdek dwutonowy

23,79 zł

(23,79 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 4 dni
TRIXIE uprząż uzdowa TOP TRAINER S 22cm

TRIXIE uprząż uzdowa TOP TRAINER S 22cm

13,79 zł

(13,79 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 4 dni

Akcesoria do tresury psa. Jak urozmaicić trening czworonoga?

Tresura i szkolenie psa to nie lada wyczyn. Siadanie, podawanie łapy, czy turlanie się to sztuczki, które zna co drugi Burek, jednak tresura wymaga rozumienia większej ilości komend i reagowania na nie w odpowiedni sposób. Szkolenie psa staje się o wiele łatwiejsze, dzięki użyciu odpowiednich akcesoriów do treningu, takich jak gwizdki, dyski, pochylnie czy odpowiednie uprzęże. Dyski treningowe zaprojektowane są przez behawiorystę Johna Fishera i składają się z pięciu metalowych blaszek spiętych na taśmie. Używamy ich, gdy chcemy przerwać niechciane zachowanie czworonoga, ponieważ ich dźwięk jest utożsamiany przez psa jako sygnał stop. Do treningu doskonale nadadzą się także uprzęże z pasem biodrowym pozwalające na wygodne bieganie i spacery z psem. Świetnie sprawdzą się także wielofunkcyjne uprzęże przeznaczone do tresury, które służą jako kaganiec i zabezpieczają przed pogryzieniem oraz wygodne szelki do nauki chodzenia przy nodze.

Jakie akcesoria do tresury psa wybrać?

W naszej ofercie mamy także wygodne w użyciu clickery w kilku wersjach. Akcesorium to doskonale nadaje się do treningu psów, kotów, ptaków czy królików i pozwala na efektywny trening, dzięki specjalnemu sygnałowi dźwiękowemu. Clicker wydaje dźwięk, który pies będzie utożsamiał z nagrodą za pozytywne zachowanie. Tresura oparta na nagrodach jest najbardziej skuteczną formą. W Alle Zoo posiadamy także wygodne pochylnie i huśtawki ze specjalnym pokryciem gumowym dla lepszej przyczepności, doskonałe do urozmaicenia treningu.

Opinie

5
Natalia Pawłowska dnia 2019-10-17 dodał komentarz o tytule: Świetne do odpowiedniej tresury

Akcesoria do szkolenia psów to duża pomoc w odpowiedniej i skutecznej tresurze. Prawidłowe nauczenie pieska podstaw zachowania ułatwia życie w przyszłości!

5
Adamczyk dnia 2020-02-12 dodał komentarz o tytule: Polecam!

Bardzo przydają mi się wasze akcesoria do tresury psa. Praca z moim Brylantem jest teraz dużo przyjemniejsza i skuteczniejsza.

5
kaska dnia 2020-03-10 dodał komentarz o tytule: u mnie się sprawdziły

Chciałam nauczyć czegoś mojego psiaka, więc przejrzałam akcesoria do tresury psów i wybrałam coś odpowiedniego. Pracy będzie dużo, ale myślę, że naprawdę warto!

5
Malinowski dnia 2020-04-20 dodał komentarz o tytule: Nieoceniona pomoc przy szkoleniu

Takie akcesoria do szkolenia psa są nieocenioną pomocą. Dzięki nim wiemy, w jaką stronę zmierza nasz trening. Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni i na pewno dokonamy jeszcze niejednego zakupu tutaj.