KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zabawki dla myszy

Aktywne filtry

Jakie zabawki dla myszy są Ci potrzebne?

Musisz wiedzieć, że myszy bardzo lubią się wspinać, dlatego dobrze, żeby klatka, którą wybierasz dla tego zwierzęcia, była dwupiętrowa. Koniecznie zaopatrz w niezbędne akcesoria oraz zabawki, na przykład kule do ćwiczeń lub piłki, które zapewnią rozrywkę Twojemu gryzoniowi. Tunel do zabawy na pewno sprawi dużo radości Twojemu gryzoniowi, który bardzo lubi biegać! Żeby zapewnić mu chwilę relaksu – umieść w jego klatce hamak odpowiednich rozmiarów. Pamiętaj, że niezbędny jest również domek, w którym mysz będzie mogła się schować.

W naszej ofercie znajdziesz zabawki dla myszy bezpieczne dla zwierzęcia, a także dostosowane do jego rozmiarów. Zabawki umieszczone w klatce zapewnią rozrywkę zwierzęciu pod Twoją nieobecność, ale sprawdzą się również w trakcie zabaw poza klatką.

Kołowrotek to jedna z zabawek, która na pewno spodoba się Twojemu gryzoniowi. Zabawka ta sprawi, że mysz nie będzie się nudzić, a przy okazji zapewni zwierzęciu odpowiednią dawkę ruchu.

Co warto wiedzieć o zabawkach dla myszy?

Myszy to zwierzęta, które prowadzą nocny tryb życia i najlepiej czują się w grupie. Samotne myszy łatwo popadają w depresję, dlatego, jeśli decydujesz się na takiego gryzonia, warto zakupić od razu co najmniej parkę. Pamiętaj, że są to stworzenia, które bardzo szybko się rozmnażają, dlatego najlepiej wybrać myszki takiej samej płci (uważaj, tylko żeby nie były z tej samej rodziny, ponieważ wtedy będą dla siebie nieznośne).

Opinie

5
janka dnia 2019-11-25 dodał komentarz o tytule: Bardzo duży wybór zabawek dla myszy

Bardzo duży wybór i naprawdę ciekawe zabawki dla myszy. Nie wiedziałam, na co się zdecydować, ale chyba wybrałam dobrze, bo moje myszki są żywo zainteresowane zabawkami

4
Renata dnia 2020-01-08 dodał komentarz o tytule: Polecam każdemu

Ostatnio do swojego zamówienia dodałam kołowrotek dla myszy, bo mój Jacuś wydawał się znudzony, albo po prostu leniwy. Kołowrotek jest używany sporadycznie, więc to raczej kwestia lenistwa, ale to już staruszek i biega tylko rekreacyjnie.

5
Olka dnia 2020-02-14 dodał komentarz o tytule: Świetne zabawki

Różne akcesoria dla myszy pomagają urządzić naprawdę przytulną klatkę i nie tylko. Dla mnie to ogromna radość sprawić trochę zabawy swojej myszce, zwłaszcza że kiedy jestem w pracy, to siedzi sama.

5
Tomek dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Polecam jak najbardziej dla domów tymczasowych

Jestem domem tymczasowym i dobro zwierząt zawsze jest dla mnie na pierwszym miejscu. AlleZoo to miejsce, w którym wyprawka dla myszy, które idą do nowego domu, jest łatwa do skompletowania. Dla mnie to jeden z lepszych sklepów zoologicznych online.

5
seweryn.k dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

Nie miałem pojęcia czym zabawić mysz. Sklep zoologiczny w mojej okolicy nie oferował żadnych zabawek. Trafiłem tu i udało mi się znaleźć coś odpowiedniego!