Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Maskotki dla psa

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Maskotki dla psa

Maskotki dla psa – znajdź mu nowego przyjaciela!

Jeśli pies czuje się samotny, możesz kupić mu maskotkę, która zostanie z nim, gdy Ty będziesz w pracy, w szkole czy na zakupach. Taka zabawka sprawi, że pies będzie czuł się bezpieczniej pod Twoją nieobecność. Ważne, żeby Twój zwierzak miał swojego ulubionego pluszaka, którego będzie nosił ze sobą w wybrane miejsca i chował, gdy najdzie go taka ochota. Maskotki dla psa są idealną zabawką dla młodych zwierzaków – doskonale sprawdzą się jako pierwsze zabawki i zostaną z psem na całe życie, oczywiście pod warunkiem, że nie zniszczy ich podczas zabawy. Jeśli masz tylko jednego pupila, taka zabawka stanie się dla Twojego psa dobrym przyjacielem. Twój zwierzak z pewnością będzie chciał z nią spać i spędzać przy niej większość swojego czasu.

Jakie maskotki dla psa wybrać?

W naszym sklepie znaleźć możesz maskotki dla psa o różnym wyglądzie i kształcie - możesz kupić przytulankę wyglądającą jak słodka, puchata owieczka (która może spodobać się na przykład psom pasterskim) lub zdecydować się na bardziej nietypowy wygląd – garbaty wielbłąd, różowa świnka, szalony ptaszek albo kolorowa krowa. Wybierz coś, co spodoba się Twojemu pupilowi!

Maskotki dla psa oferowane w Allezoo są miękkie i przyjemne w dotyku, wykonane z ogromną starannością – nie powinny ulec szybkiemu zniszczeniu. Zabawki mają oryginalne, niepowtarzalne projekty, dzięki czemu są wyjątkowe na tle innych maskotek.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews Maskotki dla psa
5
Słowacki dnia 2019-10-20 dodał komentarz o tytule: Urocze i wytrzymałe!
Opinia zweryfikowana zakupem

Maskotki dla psa to dla mnie codzienność. Mój piesek bardzo lubi bawić się takimi maskotkami, ale z reguły szybko je niszczy. Te od AlleZoo są wytrzymałe i Pirlo musi się zawsze namęczyć zanim je podrze!

5
kamila.90 dnia 2020-01-21 dodał komentarz o tytule: Polecam tutaj kupować!
Opinia zweryfikowana zakupem

Karma, smycz, ubranko, odżywka, no po prostu wszystko! Nawet maskotka dla psa nie jest tutaj żadnym problemem! Świetny sklep.

5
Sywusia dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Kupiłam nowego pluszaka
Opinia zweryfikowana zakupem

Pluszak dla psa? Tylko w AlleZoo! Pluszaki ze zwykłych sklepów rwą się szybko i bezproblemowo, a dla psiaka to żadna zabawa. W AlleZoo dostaje się solidne i trwałe produkty, nawet pluszaki! :)