KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Suplementy dla psów starszych

Aktywne filtry

Rewelacyjne suplementy dla psów starszych poprawią zdrowie Twojego czworonoga!

Pies, tak jak człowiek, z wiekiem staje się narażony na więcej różnego rodzaju chorób. Aby uchronić starzejącego się pupila przed pogorszeniem stanu zdrowia, warto zainwestować w odpowiednie suplementy dla psów starszych. Dzięki nim zbilansujesz dietę swojego pupila tak, aby zaspokoić potrzeby jego organizmu na wszystkie niezbędne do poprawnego funkcjonowania składniki odżywcze. W skład specyfików najczęściej wchodzą takie substancje, jak glukozamina, L-karnityna i kwasy tłuszczowe Omega-3, które pomagają utrzymać odpowiednią masę ciała i chronią organizm przed zmianami nowotworowymi. Należy oczywiście skonsultować się z weterynarzem przed podaniem suplementów.

Suplementy dla psów starszych z górnej półki

Załoga Allezoo składa się z miłośników zwierząt, więc zawsze staramy się o to, aby oferowane przez sklep produkty pochodziły z najwyższej półki. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami – dzięki temu mamy taką gwarancję. Dla wiekowego czworonoga zdrowie jest wyjątkowo ważne, dlatego warto się upewnić, że dajemy mu tylko to, co najlepsze. Suplementy dla psów starszych z naszego katalogu należą do absolutnie topowych specyfików w swojej kategorii. Zdrowie pupila to nie coś, na czym warto oszczędzać, dlatego wybierz sprawdzoną markę!

Opinie

5
Izabela Kopeć dnia 2019-10-17 dodał komentarz o tytule: Coś dla staruszków!

W końcu mogę zadbać jak należy o swojego starego Tobiego. Dziadek zasługuje na trochę zdrowia i komfortu na stare lata!

5
Makowski dnia 2020-01-17 dodał komentarz o tytule: Świetne suplementy

Witaminy dla psów starszych i słabszych to konieczność, jeżeli chcemy zapewnić spokojną starość swoim wiernym kompanom. Gorąco polecam wszystkim opiekunom starszych piesków!

5
Szymon_66 dnia 2020-03-09 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

W ofercie AlleZoo znalazłem suplementy diety dla starszych psów dobrych firm. Mój psiak ma już swoje lata i weterynarz polecił mi wsparcie suplementami. Myślę, że wybrałem dobrze.

5
Szymczak dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Pies przekonał się do suplementów

Kupiłem suplement diety dla starszych psów i jestem zadowolony. Pies na początku nie chciał jeść, ale powoli się przekonał

5
Baranowski dnia 2020-04-26 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok

Mój pies ma już swoje lata, więc pomyślałem, że zadbam o niego bardziej i kupię witaminy dla starszego psa. Nie bardzo wiedziałem co wybrać z Waszej oferty, więc wybrałem na czuja :)