Preparaty antystresowe dla psa

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Preparaty antystresowe dla psa

Twój pies jest zestresowany? Wybierz odpowiednie preparaty antystresowe dla psa

Często stresujesz się w kryzysowych sytuacjach: podczas egzaminu na prawo jazdy, trudnej rozmowy z szefem, czy doradcą kredytowym. Każdy z nas odczuwa codziennie stres, który w niedużych dawkach może być motywujący, natomiast w większych destrukcyjny. Tak samo jak my, nasze zwierzęta także odczuwają stres w trudnych dla nich sytuacjach. Wizyta u lekarza weterynarii, pokaz, wystawa, podróż samochodem, nieobecność właściciela czy wystrzały fajerwerków. Na naszych czworonożnych przyjaciół czeka wiele stresowych sytuacji, z którymi nie zawsze potrafią sobie poradzić. Z pomocą naszym pupilom przychodzą preparaty antystresowe dla psa i kota, które działają w delikatny i bezpieczny sposób, uwalniając czworonoga od napięcia.

Preparaty antystresowe dla psa. Tabletki, a może pasta?

W naszym sklepie posiadamy preparaty antystresowe dla psa w formie tabletek i wygodnych w użyciu past. Pasty zawierając kozłek lekarski, L-teaninę, rumianek oraz tryptofan zmniejszające napięcie mięśniowe oraz podatność na stres. L-teanina uspokaja, kozłek lekarski zmniejsza uczucie lęku i niepokoju oraz obniża aktywność układu nerwowego, natomiast rumianek działa rozluźniająco i łagodząco na układ nerwowy. Ziołowe preparaty uspokajające nie powodują skutków ubocznych oraz uzależnienia.

Nasze preparaty antystresowe dla psa są w pełni bezpieczne w stosowaniu oraz posiadają naturalne wyciągi roślinne. Ziołowe preparaty w delikatny sposób uspokajają psy i koty. Wyciągi z waleriany i chmielu osłabiają stan niepokoju, wyciszają oraz ułatwiają zasypianie czworonoga.