KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Preparaty antystresowe dla psa

Aktywne filtry

Twój pies jest zestresowany? Wybierz odpowiednie preparaty antystresowe dla psa

Często stresujesz się w kryzysowych sytuacjach: podczas egzaminu na prawo jazdy, trudnej rozmowy z szefem, czy doradcą kredytowym. Każdy z nas odczuwa codziennie stres, który w niedużych dawkach może być motywujący, natomiast w większych destrukcyjny. Tak samo jak my, nasze zwierzęta także odczuwają stres w trudnych dla nich sytuacjach. Wizyta u lekarza weterynarii, pokaz, wystawa, podróż samochodem, nieobecność właściciela czy wystrzały fajerwerków. Na naszych czworonożnych przyjaciół czeka wiele stresowych sytuacji, z którymi nie zawsze potrafią sobie poradzić. Z pomocą naszym pupilom przychodzą preparaty antystresowe dla psa i kota, które działają w delikatny i bezpieczny sposób, uwalniając czworonoga od napięcia.

Preparaty antystresowe dla psa. Tabletki, a może pasta?

W naszym sklepie posiadamy preparaty antystresowe dla psa w formie tabletek i wygodnych w użyciu past. Pasty zawierając kozłek lekarski, L-teaninę, rumianek oraz tryptofan zmniejszające napięcie mięśniowe oraz podatność na stres. L-teanina uspokaja, kozłek lekarski zmniejsza uczucie lęku i niepokoju oraz obniża aktywność układu nerwowego, natomiast rumianek działa rozluźniająco i łagodząco na układ nerwowy. Ziołowe preparaty uspokajające nie powodują skutków ubocznych oraz uzależnienia.

Nasze preparaty antystresowe dla psa są w pełni bezpieczne w stosowaniu oraz posiadają naturalne wyciągi roślinne. Ziołowe preparaty w delikatny sposób uspokajają psy i koty. Wyciągi z waleriany i chmielu osłabiają stan niepokoju, wyciszają oraz ułatwiają zasypianie czworonoga.

Opinie

5
zareba.jakub dnia 2019-09-30 dodał komentarz o tytule: Leki uspokajające dobrze się sprawdziły

Mój pies bardzo źle przeżywa nawet najkrótsze podróże. Wiedziałem, że przeprowadzka do innego miasta będzie dla niego koszmarem, więc wybrałem leki uspokajające dla psa. W końcu nie był taki wystraszony!

5
Amelia Górska dnia 2020-01-07 dodał komentarz o tytule: Polecam!

Świetne tabletki uspokajające dla psa, bałam się, że już nic nie pomoże mojej biednej psinie, ostatnio jest taka zestresowana, bo w całym mieście są imprezy i festiwale ostatnio.

5
Szewska dnia 2020-02-10 dodał komentarz o tytule: Obroża naprawdę daje radę!

Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak działa wasza obroża antystresowa dla psa. Jest po prostu nieoceniona, bardzo martwiłam się o swojego pupila, zawsze był wystraszony i zestresowany. Teraz jest o wiele lepiej.

5
Szymański dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Uspokojenie w podróży

Preparat uspokajający dla psa sprawdził się podczas przeprowadzki za granicę. Bardzo bałem się o mojego psa. Preparat pozwolił mu się uspokoić podczas lotu.