Preparaty antystresowe dla psa

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Preparaty antystresowe dla psa

Twój pies jest zestresowany? Wybierz odpowiednie preparaty antystresowe dla psa

Często stresujesz się w kryzysowych sytuacjach: podczas egzaminu na prawo jazdy, trudnej rozmowy z szefem, czy doradcą kredytowym. Każdy z nas odczuwa codziennie stres, który w niedużych dawkach może być motywujący, natomiast w większych destrukcyjny. Tak samo jak my, nasze zwierzęta także odczuwają stres w trudnych dla nich sytuacjach. Wizyta u lekarza weterynarii, pokaz, wystawa, podróż samochodem, nieobecność właściciela czy wystrzały fajerwerków. Na naszych czworonożnych przyjaciół czeka wiele stresowych sytuacji, z którymi nie zawsze potrafią sobie poradzić. Z pomocą naszym pupilom przychodzą preparaty antystresowe dla psa i kota, które działają w delikatny i bezpieczny sposób, uwalniając czworonoga od napięcia.

Preparaty antystresowe dla psa. Tabletki, a może pasta?

W naszym sklepie posiadamy preparaty antystresowe dla psa w formie tabletek i wygodnych w użyciu past. Pasty zawierając kozłek lekarski, L-teaninę, rumianek oraz tryptofan zmniejszające napięcie mięśniowe oraz podatność na stres. L-teanina uspokaja, kozłek lekarski zmniejsza uczucie lęku i niepokoju oraz obniża aktywność układu nerwowego, natomiast rumianek działa rozluźniająco i łagodząco na układ nerwowy. Ziołowe preparaty uspokajające nie powodują skutków ubocznych oraz uzależnienia.

Nasze preparaty antystresowe dla psa są w pełni bezpieczne w stosowaniu oraz posiadają naturalne wyciągi roślinne. Ziołowe preparaty w delikatny sposób uspokajają psy i koty. Wyciągi z waleriany i chmielu osłabiają stan niepokoju, wyciszają oraz ułatwiają zasypianie czworonoga.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews Preparaty antystresowe dla psa
5
zareba.jakub dnia 2019-09-30 dodał komentarz o tytule: Leki uspokajające dobrze się sprawdziły
Opinia zweryfikowana zakupem

Mój pies bardzo źle przeżywa nawet najkrótsze podróże. Wiedziałem, że przeprowadzka do innego miasta będzie dla niego koszmarem, więc wybrałem leki uspokajające dla psa. W końcu nie był taki wystraszony!

5
Amelia Górska dnia 2020-01-07 dodał komentarz o tytule: Polecam!
Opinia zweryfikowana zakupem

Świetne tabletki uspokajające dla psa, bałam się, że już nic nie pomoże mojej biednej psinie, ostatnio jest taka zestresowana, bo w całym mieście są imprezy i festiwale ostatnio.

5
Szewska dnia 2020-02-10 dodał komentarz o tytule: Obroża naprawdę daje radę!
Opinia zweryfikowana zakupem

Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak działa wasza obroża antystresowa dla psa. Jest po prostu nieoceniona, bardzo martwiłam się o swojego pupila, zawsze był wystraszony i zestresowany. Teraz jest o wiele lepiej.

5
Szymański dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Uspokojenie w podróży
Opinia zweryfikowana zakupem

Preparat uspokajający dla psa sprawdził się podczas przeprowadzki za granicę. Bardzo bałem się o mojego psa. Preparat pozwolił mu się uspokoić podczas lotu.