Katalog

Sprawdź także: Czym żywi się wiewiórka?

Pokarm dla wiewiórki

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokarm dla wiewiórki

Jeśli w Twoim ogrodzie zadomowiła się wiewiórka lub z chęcią dokarmiłbyś te wdzięczne zwierzęta w miejskim parku - dobrze, że trafiłeś na naszą ofertę! Znajdziesz tutaj najlepszy pokarm dla wiewiórki, z dobrym składem i wszystkimi minerałami, których potrzebuje to żwawe zwierzę.

Orzechy, owoce, zboża - co jeszcze zawiera pokarm dla wiewiórki?

W pokarmie z naszej oferty znajdziesz przede wszystkim ziarna kukurydzy, sorgo czerwone i białe oraz owoc dzikiej róży, czyli wszystko to, co niezbędne dla wiewiórek. Z powodzeniem możesz je dokarmiać zimą, kiedy ziemia jest na tyle zamarznięta, że same nie będą w stanie znaleźć pokarmu. Te małe zwierzęta z pewnością Ci podziękują, a kto wie, może i nabiorą do Ciebie zaufania?

Pamiętaj jednak, by pokarm służył jedynie do dokarmiania wiewiórek, a nie do ich stałego żywienia - karmione i przyzwyczajone do tego wiewiórki zrezygnują z poszukiwania jedzenia na własną rękę.

AlleZoo w swojej ofercie ma pełnowartościowy pokarm dla wiewiórek, który możesz wysypać we własnym ogrodzie na trawę lub do specjalnego karmnika. Wiewiórki uwielbiają orzechy - laskowe, włoskie, jeśli masz je gdzieś w swoim domu, podziel się z tymi małymi zwierzętami!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Pokarm dla wiewiórki
5
Zuzanna dnia 2019-11-21 dodał komentarz o tytule: dobre produkty!
Opinia zweryfikowana zakupem

Zamówienie przyszło bardzo szybko, pokarm dla wiewiórek jest dokładnie taki, jak sprzedawca podaje w opisie. Gorąco polecam :)

5
Weronika dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się bardzo dobrze :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Mało kto opiekuje się takimi zwierzakami, jak wiewiórki :) dlatego też trudno o dobry pokarm. Karma dla wiewiórki jest bardzo dobra pod względem składników i wartości odżywczych, więc każdy może ją śmiało kupować :)

5
Dagma dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Wszystko w jednym miejscu
Opinia zweryfikowana zakupem

W naszym azylu dla małych zwierząt karma dla wiewiórek schodzi jak świeże bułeczki - wciąż nienajedzone, zwłaszcza młode osobniki. Dobrze, że w AlleZoo możemy wyposażyć się w większość karm dla naszych podopiecznych.

5
Judit dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Już wiem, co jedzą
Opinia zweryfikowana zakupem

Chciałam zaprosić do mojego domu wiewiórki. Co jedzą? To już był większy problem. Chyba tylko orzechy, prawda? Otóż nie! Dzięki za szeroką ofertę karm

5
Marcelina dnia 2020-06-03 dodał komentarz o tytule: Dobra oferta
Opinia zweryfikowana zakupem

Zastanawiałam się, co jedzą wiewiórki i wpadłam na stronę AlleZoo. Marzyła mi się wiewiórka, ale nie wiedziałam, że jest w ogóle taka możliwość.

Sprawdź także: Czym żywi się wiewiórka?