KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla wiewiórki

Aktywne filtry

Jeśli w Twoim ogrodzie zadomowiła się wiewiórka lub z chęcią dokarmiłbyś te wdzięczne zwierzęta w miejskim parku - dobrze, że trafiłeś na naszą ofertę! Znajdziesz tutaj najlepszy pokarm dla wiewiórki, z dobrym składem i wszystkimi minerałami, których potrzebuje to żwawe zwierzę.

Orzechy, owoce, zboża - co jeszcze zawiera pokarm dla wiewiórki?

W pokarmie z naszej oferty znajdziesz przede wszystkim ziarna kukurydzy, sorgo czerwone i białe oraz owoc dzikiej róży, czyli wszystko to, co niezbędne dla wiewiórek. Z powodzeniem możesz je dokarmiać zimą, kiedy ziemia jest na tyle zamarznięta, że same nie będą w stanie znaleźć pokarmu. Te małe zwierzęta z pewnością Ci podziękują, a kto wie, może i nabiorą do Ciebie zaufania?

Pamiętaj jednak, by pokarm służył jedynie do dokarmiania wiewiórek, a nie do ich stałego żywienia - karmione i przyzwyczajone do tego wiewiórki zrezygnują z poszukiwania jedzenia na własną rękę.

AlleZoo w swojej ofercie ma pełnowartościowy pokarm dla wiewiórek, który możesz wysypać we własnym ogrodzie na trawę lub do specjalnego karmnika. Wiewiórki uwielbiają orzechy - laskowe, włoskie, jeśli masz je gdzieś w swoim domu, podziel się z tymi małymi zwierzętami!

Opinie

5
Zuzanna dnia 2019-11-21 dodał komentarz o tytule: dobre produkty!

Zamówienie przyszło bardzo szybko, pokarm dla wiewiórek jest dokładnie taki, jak sprzedawca podaje w opisie. Gorąco polecam :)

5
Weronika dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się bardzo dobrze :)

Mało kto opiekuje się takimi zwierzakami, jak wiewiórki :) dlatego też trudno o dobry pokarm. Karma dla wiewiórki jest bardzo dobra pod względem składników i wartości odżywczych, więc każdy może ją śmiało kupować :)

5
Dagma dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Wszystko w jednym miejscu

W naszym azylu dla małych zwierząt karma dla wiewiórek schodzi jak świeże bułeczki - wciąż nienajedzone, zwłaszcza młode osobniki. Dobrze, że w AlleZoo możemy wyposażyć się w większość karm dla naszych podopiecznych.

5
Judit dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Już wiem, co jedzą

Chciałam zaprosić do mojego domu wiewiórki. Co jedzą? To już był większy problem. Chyba tylko orzechy, prawda? Otóż nie! Dzięki za szeroką ofertę karm

5
Marcelina dnia 2020-06-03 dodał komentarz o tytule: Dobra oferta

Zastanawiałam się, co jedzą wiewiórki i wpadłam na stronę AlleZoo. Marzyła mi się wiewiórka, ale nie wiedziałam, że jest w ogóle taka możliwość.