KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Klatka Zolux Rody

Aktywne filtry

ZOLUX Klatka Rody3 SOLO

ZOLUX Klatka Rody3 SOLO

162,69 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
ZOLUX Klatka Rody3 MINI

ZOLUX Klatka Rody3 MINI

101,59 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
ZOLUX Klatka Rody3 TRIO

ZOLUX Klatka Rody3 TRIO

280,39 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
ZOLUX Klatka Rody3 DUO

ZOLUX Klatka Rody3 DUO

223,79 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
ZOLUX akcesoria Rody3 ZŁĄCZKA 4szt

ZOLUX akcesoria Rody3 ZŁĄCZKA 4szt

6,09 zł

(6,09 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
Ostatnie sztuki w magazynie
ZOLUX akcesoria Rody3 TOALETA

ZOLUX akcesoria Rody3 TOALETA

25,19 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Klatka dla chomika Zolux Rody

Słodki pyszczek, duże czarne oczy i miękkie futerko - chomiki są często wybierane jako pierwsze zwierzątko dla dziecka. To małe urocze gryzonie, które swoją energią dorównują dzieciom. Tak jak one, chcą się bawić, ale też potrzebują odpowiedniej opieki i dużo miłości. Opieka nad zwierzakiem uczy dzieci odpowiedzialności i troski o innych. Jednak, by ta nauka przyniosła pożądane rezultaty, trzeba zadbać również o odpowiednie warunki życia dla chomika.

Posiadając w domu chomika powinniśmy dobrze poznać jego potrzeby i zapewnić mu odpowiednie miejsce do życia. Chomiki mogą się wydawać niewielkimi i niepozornymi zwierzętami, jednak potrzebują dużo ruchu. Z tego powodu nie wystarczy im niewielka klatka wyłożona podściółką. Dobrym rozwiązaniem będzie Zolux Rody dla chomika, dostępne w ofercie naszego sklepu. To rozwiązanie bardzo estetyczne i odpowiadające na wszelkie potrzeby zwierzęcia.

Klatki Zolux Rody wykonano z wysokiej jakości materiałów. Kupując je u nas masz pewność, że Twoje zwierzątko będzie bezpieczne, ponieważ pochodzą one bezpośrednio z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Klatki Rody Lounge zapewniają gryzoniowi optymalne warunki do życia oraz wygodę podczas transportu. Te unikalne klatki idealnie nadają się nie tylko dla chomików, ale też dla innych małych gryzoni. Mają wygodny uchwyt, który amortyzuje nadmierne wstrząsy spowodowanie przenoszeniem zwierzątka. Uchwyty są solidnie zamontowane, masz więc pewność, że nie urwą się podczas podróży. Dzięki specjalnym otworom dostosowywanym do rozmiarów gryzonia, przenośna klatka zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a także gwarantuje, że zwierzak nie wydostanie się z transportera bez Twojej wiedzy. To niezbędnik każdego, kto chce zapewnić bezpieczeństwo tym delikatnym stworzeniom podczas sprzątania, podróży czy wizyty u weterynarza.

Jaka klatka dla chomika?

Chomiki są zwierzętami bardzo aktywnymi. W stanie naturalnym przemieszczają się na duże odległości w poszukiwaniu pożywienia i ryją w ziemi tunele. Z tego powodu, by w warunkach domowych zwierzę miało szansę być aktywne, powinniśmy zapewnić mu klatkę o odpowiednio dużym dnie, przynajmniej 60x40 cm. Klatka dla chomika nie musi być bardzo wysoka, dobrym pomysłem jednak będzie pięterko, gdzie zwierzę będzie mogło się wspinać.

Ważne jest również to, by "domek" dla chomika zapewniało mu odpowiedni dopływ powietrza, był wykonany z przyjaznych dla zwierzęcia materiałów i odporny na zniszczenia. W przeciwnym wypadku zwierzę przypadkowo uszkadzając klatkę może się poranić.

Warto zwrócić uwagę na to, by miejsce na kuwetę było odpowiednio umieszczone przy wyższej ściance, tak aby podściółka nie wysypywała się na zewnątrz, co może doprowadzić do powstawania bałaganu. Warstwa podłoża powinna być odpowiednio gruba, tak aby chomik mógł się w nim spokojnie zakopywać.

Wyposażenie klatki dla chomika

Chomiczy "Domek", bo tak można nazwać klatkę Zolux Rody powinien być odpowiednio wyposażony. Przede wszystkim, muszą znaleźć się w nim pojemniki na jedzenie i na wodę. Niezbędne będzie odpowiednie poidełko, pojemnik na jedzenie może zostać zastąpiony na przykład przez niewielką miseczkę. To wszystko możesz znaleźć w tych w gotowych zestawach, które dodatkowo są świetnie "podane" i mogą stanowić gotowy prezent.

Niezwykle istotnym elementem wyposażenia klatki dla chomika jest kołowrotek dostosowany do rozmiarów zwierzęcia. Ponieważ żyjąc w zamknięciu chomik nie ma możliwości przemierzania dużych odległości jak w naturze, kołowrotek pomoże mu zachować sprawność fizyczną. W klatce powinien znaleźć się również niewielki domek, w którym chomik będzie mógł się schować.

Mieszkaniem tego kochanego gryzonia jest klatka, którą można urządzić według potrzeb. Należy jednak zadbać o wszystkie niezbędne przedmioty jak poidełko, kołowrotek czy pojemnik na jedzenie, tak by zapewnić odpowiednie warunki życia zwierzakowi. Ważne jest też regularne sprzątanie klatki. W tym momencie pojawia się pierwszy problem - gdzie umieścić chomika podczas sprzątania klatki, by zapewnić mu bezpieczeństwo? Nie zawsze przecież będzie przy wykonywaniu tej czynności druga osoba, która zajmie się Twoim pupilem.

Przeźroczysta klatka dla chomika Zolux Rody w ofercie sklepu AlleZoo

Klatki Rody dostępne w ofercie sklepu AlleZoo, to doskonała propozycja na "domek" dla chomika, ale również myszy czy myszoskoczka. Mogą być ustawiane pionowo, dlatego też nie zajmują dużo miejsca na podłodze. Poszczególne rodylounge stwarzają różne możliwości łączenia i rozbudowywania, dzięki czemu możemy stworzyć konstrukcję idealną do potrzeb naszych i zwierzęcia.

Mieszkaniem tego kochanego gryzonia jest klatka, którą można urządzić według potrzeb. Należy jednak zadbać o wszystkie niezbędne przedmioty jak poidełko, kołowrotek czy pojemnik na jedzenie, tak by zapewnić odpowiednie warunki życia zwierzakowi. Ważne jest też regularne sprzątanie klatki. W tym momencie pojawia się pierwszy problem - gdzie umieścić chomika podczas sprzątania klatki, by zapewnić mu bezpieczeństwo? Nie zawsze przecież będzie przy wykonywaniu tej czynności druga osoba, która zajmie się Twoim pupilem. Możesz szukać różnych rozwiązań, lecz najlepszym i najbezpieczniejszym będzie przenośna klatka dla chomika.
Z jej pomocą spokojnie i bez żadnych problemów uprzątniesz mieszkanie gryzonia. Decydując się na transporter masz stuprocentową pewność, ze chomik jest bezpieczny i nie stanie mu się żadna krzywda.

Klatki są przeźroczyste, dzięki temu przez cały czas możemy obserwować, co robi nasz zwierzak. Wykonane zostały w całości z bezpiecznych, przyjaznych dla zwierząt materiałów, dlatego też możemy mieć pewność, że zwierzę się nie otruje i nie będzie narażone na działanie szkodliwych substancji. Duża wytrzymałość klatki Rody gwarantuje, że zwierzę nie zniszczy jej i się przy tym nie pokaleczy.

Klatki są bardzo estetyczne, można wybrać odcień dopasowany do naszych upodobań lub wystroju wnętrza.

Klatka dla chomika jak u Doroty Szelągowskiej

Czasami pytacie nas czy mamy taką klatkę dla chomika jaką użyła w swoim programie "Dorota Was Urządzi" Dorota Szelągowska. Nie wiemy o który odcinek metamorforzy dokładnie chodzi, ale po kilku rozmowach możemy powiedzieć, że chodzi (przynajmniej w większości) o klatkę RodyLounge TRIO, którą znajdziecie w naszej ofercie. Niestety ten produkt został już wycofany ze sprzedaży, ale następcami całej serii RodyLounge jest seria Zolux Rody dostępna na tej stronie.

I niech nie zwiedzie Cię niższa cena niż w wycenie jaką pewnie udostępniono podsumowaniu programu, bo u nas przezroczyste klatki dla chomika Rody znajdziesz w świetnej ofercie.

Opinie

5
Kamil dnia 2020-05-09 dodał komentarz o tytule: Dla chomików idealne

RodyLounge dla chomika brzmi jak pałac i tak właśnie jest :) Dla mnie to jeden z najlepszych wyborów - spore urozmaicenie w przestrzeni, chomik ma gdzie się schować, przespać, spacerować. Dużo atrakcji dobrze wpływa na takie małe zwierzę :)

5
Paulina dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Lepiej większa

Przejrzałam małe klatki RodyLounge i jednak kupiłam tę największą. Wiadomo, że akcesoria można dokupią, ale wolałam, żeby klatka jebak była większa

5
Rafał dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Chomik ma się dobrze

Mała klatka RodyLounge? O nie! Największa! Bo opłaca się cenowo, bo można dokupić akcesoria, bo chomik ma raj!

5
Mirek dnia 2020-06-09 dodał komentarz o tytule: Pełne wyposażenie

Przejrzałem małe klatki RodyLounge dla chomika, ale obawiałem się, że dla chomika będą za małe. To dokupiłem drugą. To jedyne klatki, które można tak świetnie łączyć. Pełne wyposażenie!

5
Sylwester dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Nowoczesne klatki

Kupiona przeze mnie mała klatka RodyLounge dla chomika to najlepszy wybór. To nie są jakieś zwykłe nudne klatki z kratami. Wręcz przeciwnie!