KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Baseny do kąpieli piaskowych

Aktywne filtry

PINOKIO Wanna dla szynszyli

PINOKIO Wanna dla szynszyli

27,19 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Baseny do kąpieli piaskowych – wygodny sposób na mycie Twojego gryzonia!

Gryzonie nie przepadają za wodą, a kąpanie jest dla nich bardzo stresujące i często niebezpieczne. Każde namoczenie gryzonia może skończyć się osłabieniem lub chorobą, ponieważ woda bardzo szybko obniża temperaturę ciała zwierzęcia. Szynszyle mają bardzo delikatny organizm i nie należy ich kąpać w wodzie, tylko w specjalnych pyłach i piaskach kąpielowych wykonanych z pyłu wulkanicznego odwzorowującego naturalne warunki życia tych zwierząt. Aby zadbać o codzienną pielęgnację sierści gryzoni, wystarczą regularne kąpiele w specjalnym piasku. Z większością zanieczyszczeń zwierzęta umieją poradzić sobie same. Do mycia gryzoni najlepiej nadają się specjalne baseny do kąpieli piaskowych dostosowane do wielkości zwierzęcia.

Baseny do kąpieli piaskowych dla higieny Twojego szynszyla i świnki morskiej

Baseny do kąpieli piaskowych na pewno przydadzą się każdemu właścicielowi gryzoni. Kąpiel w piasku lub pyle nie tylko oczyści sierść zwierzęcia i zadba o jej odpowiednią pielęgnację, ale także odpręży, odstresuje i zrelaksuje zwierzątko. Najlepsze efekty daje umieszczenie wanienki w klatce co drugi dzień przez jedną godzinę. Pokrywę basenu wystarczy otworzyć na tyle, aby zwierze mogło swobodnie wejść do środka. Wystarczy, że pojemnik będzie wypełniony pyłem lub piaskiem do ok. 2 cm, ponieważ gryzonie przy zabawie rozkopują i wysypują piasek z pojemnika. Co jakiś czas należy przesiać piasek kąpielowy, gdyż zwierze zostawia w nim sierść i inne zanieczyszczenia.

Opinie

5
Joanna dnia 2020-05-09 dodał komentarz o tytule: Podstawowe wyposażenie

Basen dla szynszyla to obowiązkowy element wyposażenia jego klatki, mam nadzieję, że coraz więcej opiekunów będzie o tym wiedziało. U nas basen sprawdza się genialnie, nic nie wylatuje poza klatkę, szynszyle zadowolone :)

5
marek.samicki dnia 2020-05-31 dodał komentarz o tytule: Tylko tu znalazłem baseniki

Spory wybór, jeśli chodzi o baseny do kąpieli piaskowych, bo w innych sklepach nie znalazłem w ogóle takich produktów. Dzięki!

5
Artur82 dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Wszystko się zgadza

Dobry produkt, świetna jakość. Wszystko się zgadza. To mój pierwszy basen do kąpieli piaskowych.

5
Agnieszka dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Szeroka oferta

Nie wiedziałam, że szynszylom potrzebny jest pojemnik do kąpieli piaskowych. Dobrze, że macie baseniki w ofercie.

5
Adrian dnia 2020-06-09 dodał komentarz o tytule: Dobra jakość

Kupiłem u Was świetny basen dla szynszyli. Nigdzie indziej nie mogłem dostać takiego produktu!