Katalog

Włączone filtry:
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Żarówki terrarystyczne

  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
  Żarówki terrarystyczne

  Niezawodne żarówki terrarystyczne dla Twojego zwierzaka

  Opiekujesz się ciekawym i egzotycznym gadem? Sama troska i opieka to stanowczo za mało. Mimo najszczerszych chęci nie zapewnisz mu wszystkiego, czego potrzebuje, by poczuć się, jak w swoim naturalnym otoczeniu. W Polsce panuje zupełnie inny klimat i tego nie zmienisz sam. Możesz jednak zwrócić się o pomoc do osób, które na egzotycznych zwierzętach znają się jak nikt! W Allezoo stworzenie idealnych warunków dla każdego zwierzaka jest dla nas najwyższym priorytetem i punktem honoru. Dlatego też w naszym sklepie zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz do swojego terrarium. Dzisiaj ze szczególnym zaangażowaniem polecamy Ci żarówki terrarystyczne. To właśnie one pomagają symulować klimat, który jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania Twojego egzotycznego zwierzątka.

  Żarówki terrarystyczne w ofercie sklepu Allezoo

  W naszej ofercie znajdziesz przeróżne żarówki terrarystyczne. Każda z nich spełnia inne zadanie, dlatego też wybierzesz tutaj dokładnie to, czego potrzebuje Twoje zwierzątko. Możesz zdecydować się na warianty, które podwyższą temperaturę w terrarium, wytworzą promieniowanie podczerwone, nie zakłócając przy tym normalnego rytmu dnia i nocy. O czym należy jednak pamiętać? Przede wszystkim o doborze żarówki, która będzie spełniała wymagania Twojego zwierzęcia. Różne gatunki reagują odmiennie na natężenie światła czy wysokość temperatury. Musisz zwrócić na to uwagę, jeśli nie chcesz wyrządzić krzywdy swojemu pupilowi. Jeśli masz wątpliwości – śmiało napisz do nas. Z pewnością pomożemy Ci dobrać dodatki, które zagwarantują komfort Twojemu zwierzakowi z terrarium!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Żarówki terrarystyczne
  5
  angelikanowakowska dnia 2019-12-11 dodał komentarz o tytule: Duży wybór. Dobra cena
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Wcześniej myślałam, że żarówki terrarystyczne to zwykłe żarówki, ale różnica jest ogromna. Żarówka powinna ogrzewać terrarium do odpowiedniej temperatury. Takiej jak w środowisku naturalnym!

  5
  Stanek dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Duży wybór żarówek
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Znalazłam u Was świetne żarówki do terrarium. Wybór jest naprawdę duży, więc można wybierać spośród wielu dobrych firm oraz rodzajów żarówek. Ceny również są w porządku :)

  5
  z.pawel dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Zawsze wybieram te świetlówki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Kupiłem u Was żarówki grzewcze do terrarium od razu w większej ilości. W niewielu sklepach są te świetlówki, więc kupuję od razu kilka, bo obawiam się, że później ich nie znajdę.

  5
  Tomasz dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Biorę zawsze te same żarówki
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Przejrzałem ofertę AlleZoo i wybrałem dobre żarówki UVB do terrarium. Zawsze wybieram żarówki tej samej firmy, bo mam pewność, że będą działały naprawdę długo.

  5
  Arkadiusz dnia 2020-05-22 dodał komentarz o tytule: W AlleZoo znajdę niemal wszystko
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Żarówka do terrarium dla żółwia może pełnić wiele funkcji, ale trzeba pamiętać, że jest niezbędna. Zadbanie o podstawowe potrzeby naszego zwierzęcia leży w naszych rękach. Dzięki AlleZoo kompletowanie zamówienia jest czystą przyjemnością.