Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Płatki dla psa
5
iga dnia 2019-11-27 dodał komentarz o tytule: Kupiłem płatki z Allezoo
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem tutaj płatki dla psa, bo chciałem troszkę urozmaicić jadłospis pupila. I chyba mi się udało! Piesek zajada się z radością, więc płatki szczerze mogę polecić!

5
julka dnia 2020-02-04 dodał komentarz o tytule: Polecam
Opinia zweryfikowana zakupem

Płatki dla psów to dla mnie prawdziwy hit. Wcześniej w ogóle nie brałam pod uwagę takiego jedzenia. Teraz daje je pieskowi często, widać, że to lubi, a poza tym nie ma potem problemów z trawieniem.

5
magdalena dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Płatki kukurydziane
Opinia zweryfikowana zakupem

Ostatnio postawiłam na płatki kukurydziane dla psa. Chciałam trochę urozmaicić jadłospis, ale zdrowym jedzonkiem. Widzę, że karma nie smakuje mu tak samo, jak kiedyś, a z innymi produktami jest czasami problem, bo piesek ma problemy z niestrawnością i trzeba mu czegoś lekkiego.

5
jozef55 dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie wiedziałem, że płatki zbożowe dla psa mogą być takim super uzupełnieniem diety. Dobrze, że w jednym sklepie internetowym mogę zrobić pełne zakupy dla mojego psa :) Dzięki za szybką realizację zamówienia :)

5
kacpi dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Dla mnie najlepszy sklep internetowy
Opinia zweryfikowana zakupem

U nas płatki zbożowe dla psów są na porządku dziennym i zawsze musimy mieć spory zapas. AlleZoo wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, zawsze robimy tutaj zakupy :)