Pokarm dla królika

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów
Pokarm dla królika

Jaki pokarm dla królika wybrać?

Odpowiednio dobrany pokarm dla królika pozwala utrzymać zdrowie oraz dobrą kondycję zwierzęcia. Zdrowy królik jest wesoły, ma dużo energii oraz czyste, zadbane futerko. Królicza dieta powinna zawierać przede wszystkim wysokiej jakości siano, które jest doskonałym źródłem włókna pokarmowego, które zapewnia i utrzymuje optymalny proces trawienny zwierzęcia. Króliki są zwierzętami roślinożernymi, co oznacza, że w naturalna karma dla królika to głównie trawa, zioła, listki, gałązki oraz korzenie. Karmiąc naszego domowego pupila powinniśmy jak najbardziej upodobnić jego dietę do tej naturalnej oraz zadbać o odpowiednią ilość witamin oraz mikroelementów.

Pokarm dla królika bogaty w składniki odżywcze

Zaopatrując się w pokarmy z naszej oferty możesz mieć gwarancję, że Twojemu gryzoniowi nie będzie niczego brakowało, gdyż dostanie doskonale zbilansowane pożywienie potrzebne do swojego prawidłowego rozwoju. Oferowany przez nas pokarm dla królika oprócz wysokiej zawartości włókna, jest również wzbogacona o najlepszej jakości owoce, warzywa oraz zioła, czyli to, co dla naszych małych przyjaciół najzdrowsze i najsmaczniejsze. W zależności od wieku, króliki mają różne zapotrzebowanie na poszczególne składniki pokarmowe. W naszym szerokim asortymencie posiadamy pokarm dla królika dostosowany do wieku oraz ras i odmian zwierzątka.

Znajdziesz u nas także przysmaki dla gryzoni, takie jak kolby, dropsy, sole, wapienka, koktajle oraz trawę oraz owoce i warzywa, które uzupełnią codzienną dietę gryzonia.