Pokarm dla fretki

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokarm dla fretki

Pokarm dla fretki. Co jedzą te włochate stworzenia?

Polacy coraz częściej zapraszają fretki do swoich domów, biorąc pod swoje skrzydła te włochate, ruchliwe stworzenia. Właściciele fretek na pewno wiedzą, że są to zwierzęta mięsożerne i powinny być karmione przede wszystkim mięsami bogatymi w tłuszcze odzwierzęce. W diecie fretek nie może zabraknąć wołowiny i drobiu, a w okresie jesienno-zimowym należy wybrać mięsa tłuste. Dietę fretek należy także uzupełniać o zawierające witaminy i minerały warzywa. Dobrze dobrana i przygotowana przez specjalistów karma dla fretki zawiera wszystkie niezbędne dla prawidłowego rozwoju i zdrowia zwierzęcia składniki odżywcze.

Jaki pokarm dla fretki wybrać?

Fretki to zwierzęta bardzo wybredne i nie zawsze smakują im pokarmy przygotowane im przez właścicieli. W diecie fretek powinno przeważać surowe mięso, ale warto dodać do diety także odpowiednią karmę, aby uzupełnić wszystkie składniki odżywcze. Sucha karma dla fretki w formie granulatu doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie diety, ponieważ jest bogata w różne rodzaje mięs, w tym również ryby i oleje zwierzęce. Pokarmy są także wzbogacone o odpowiednio przetworzone warzywa oraz witaminy i minerały. Warto wybrać odpowiednią karmę dla fretki, ponieważ pozwala ona zapewnić zwierzęciu odpowiednią dawkę energii każdego dnia, poprawia wygląd jego sierści, a także pozytywnie wpływa na układ kostny fretki oraz wzmacnia serce.

Posiadamy pokarm dla fretki w opakowaniach o różnym składzie oraz gramaturze, aby ułatwić właścicielom tych pięknych zwierząt dobranie odpowiedniej karmy o doskonale wyselekcjonowanym składzie.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Pokarm dla fretki
5
Tymoteusz dnia 2019-11-21 dodał komentarz o tytule: Świetna karma
Opinia zweryfikowana zakupem

Karma dla fretki, którą tutaj kupuje to najlepszy stosunek jakości do ceny, jaki do tej pory znalazłem, więc wybór jest prosty!

5
Michał Guz dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Oferta godna uwagi!
Opinia zweryfikowana zakupem

Świetna karma dla fretek i naprawdę ogromny wybór. Można dowolnie urozmaicać jadłospis pupila, żeby nie wkradła się żadna monotonia :)

5
Patryk dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Bardzo wydajny pokarm
Opinia zweryfikowana zakupem

Pokarm dla fretek, który znalazłem w ofercie AlleZoo w 100% spełnił moje i fretek oczekiwania. Zwierzaki w jednym pokarmie dostają wszystko to, czego potrzebują w swojej diecie, a na świeżo sami uzupełniamy im dietę. Dobrze, że pokarm jest wydajny, bo przy tych głodomorach można zbankrutować :D

5
Strzechmińska dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Duży wybór karm
Opinia zweryfikowana zakupem

Całkiem spory wybór, jeśli chodzi o pokarm dla fretki. Znalazłam i te produkty wysokiej i te niższej jakości. Wszystko dla każdego.

5
M.Tymon dnia 2020-06-03 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałem dobre jedzenie dla fretki. Wysoka jakość i wyselekcjonowane ziarna. Wszystko ok.

 • karma dla fretki
 • karma dla fretek
 • pokarm dla fretki
 • pokarm dla fretek
 • jedzenie dla fretki
 • jedzenie dla fretek
 • jedzenie dla fretki sklep
 • karma fretki
 • sucha karma dla fretki
 • jaka sucha karma dla fretki
 • karma dla młodych fretek
 • najlepsza karma dla fretki