Katalog

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Żwirek silikonowy

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Żwirek silikonowy

Żwirek silikonowy – doskonały sposób na czystą kuwetę!

Żwirek silikonowy, dzięki swojej porowatej strukturze wyróżnia się bardzo szybkim pochłanianiem wilgoci oraz wiązaniem zapachów. Ponadto jest super lekki i bardzo wydajny, a co najlepsze jest całkowicie biodegradowalny i można usuwać go drogą sanitarną, dlatego gwarantuje maksymalną higienę. To doskonała wiadomość dla właścicieli, którzy mają dość wyrzucania kocich odchodów do kosza. Wygląda on także o wiele lepiej niż bury żwirek bentonitowy czy drewniany. Żwirek ten cechuje także wysoka łatwość stosowania, ponieważ nie wymaga on codziennego dosypywania. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe, natomiast z mokrymi w pełni poradzi sobie żwirek. Granulki po użyciu zbrylają się i zmieniają kolor na matowy żółty. Ponadto żwirek w pełni pochłania brzydki zapach unoszący się z kuwety.

Żwirek silikonowy czy bentonitowy?

Drobny żwirek silikonowy, w przeciwieństwie do bentonitowego, nie przyczepia się do łap zwierzęcia, dlatego kot nie zanieczyści całego pomieszczenia. Dodatkowo piasek ten nie pyli ani nie kurzy, dlatego jest bezpieczny dla oczu zwierzęcia i nie powoduje podrażnień. Jeśli zauważyłeś u swojego kota łzawienie oczu po korzystaniu z kuwety, wybierz bezpieczny silikonowy żwirek. Piasek silikonowy sprawdza się także o wiele lepiej w pochłanianiu brzydkiego zapachu z kuwety. Nadaje się zarówno do kuwet otwartych, jak i zamkniętych. Jeśli planujesz zmianę na żwirek silikonowy, upewnij się, czy przypadł do gustu także Twojemu kotu.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Żwirek silikonowy
5
Mikołaj dnia 2019-11-18 dodał komentarz o tytule: Polecam serdecznie!
Opinia zweryfikowana zakupem

Żwirek silikonowy drobny najbardziej mi podpasował. W mieszkaniu jest czysto, nic się nie roznosi po całej podłodze - nawet jak kot się o to stara.

5
Radosław_zagora dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Kupiłem żwirek dla kota
Opinia zweryfikowana zakupem

Odkąd wymieniłem stary żwirek na żwirek silikonowy, mam wrażenie, że kot jest równie zadowolony, jak ja. Dla mnie to mniej sprzątania, a dla niego najwyraźniej komfort, bo gołym okiem widać, że polubił nowy żwirek.

5
Joanna dnia 2020-05-11 dodał komentarz o tytule: Żwirek zamawiam w Allezoo
Opinia zweryfikowana zakupem

Już dawno przekonałem się do tego sklepu. Zaczęło się od karmy, a teraz to dosłownie wszystko, także żwirek silikonowy. 30 kg wystarcza na bardzo długo, więc zamawiam raz na jakiś czas, razem z karmą i zabawkami dla kota :)

5
patrycki_89 dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Szybka dostawa
Opinia zweryfikowana zakupem

Zamówienie miałam już na drugi dzień! :) Świetna robota, zamówiłam silikonowy żwirek dla kota i poza tym jeszcze kilka drobiazgów. Wszystko było solidnie zapakowane i bez jakichkolwiek wad. Polecam! :)

5
aleksander_99 dnia 2020-05-22 dodał komentarz o tytule: Kupiłem żwirek silikonowy
Opinia zweryfikowana zakupem

Już od jakiegoś czasu przerzuciłem się na żwirek silikonowy. Dla kota to zmiana na plus - szybko to zauważyliśmy w domu, więc póki co zostajemy przy żwirku silikonowym :)

 • żwirek dla kota silikonowy
 • żwirek silikonowy jak używać
 • piasek silikonowy dla kota
 • żwirek silikonowy zbrylający
 • żwirek silikonowy drobnoziarnisty
 • żwirek silikonowy drobny
 • żwirek silikonowy
 • żwirek silikonowy dla kota
 • żwirek silikonowy 30 kg
 • silikonowy żwirek dla kota
 • żwirek silikonowy dla kota tanio
 • żwirek silikonowy do toalety