KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Pierwsza pomoc dla kota

Aktywne filtry

Pierwsza pomoc dla kota. Podstawowe artykuły w każdym domu

Każdy, odpowiedzialny właściciel kota powinien posiadać w domu chociażby podstawowe wyposażenie na wypadek zagrożenia życia lub zdrowia. Artykuły takie jak sterylny kompres, opatrunek czy strzykawka muszą znaleźć się w każdym domu z czworonogiem, zwłaszcza wychodzącym. W Allezoo wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twojego pupila, dlatego oferujemy produkty, które pomogą Ci o nie zadbać. Pierwsza pomoc dla kota to zbiór artykułów, dzięki którym poradzisz sobie w sytuacjach kryzysowych. Oprócz kompletnej apteczki, znajdziesz tu również pęsety do wyciągania kleszczy, dzięki którym szybko i skutecznie pozbędziesz się uciążliwych pasożytów.

Artykuły pierwszej pomocy dla kota

Twój kot uwielbia wałęsać się po okolicy? Nigdy nie wiesz, kiedy możesz potrzebować apteczki. Mit o występowaniu kleszczy tylko w lasach bez wahania wrzucamy między bajki, dlatego poręczna, plastikowa pęseta do wyciągania tych pajęczaków zawsze powinna być pod ręką. Artykuły pierwszej pomocy dla kota zawsze warto mieć przy sobie."

Opinie

5
Filip Klata dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Apteczka to bezpieczny kociak

Mój kot jest już naprawdę stary. Ma 15 lat i już nie bryka tak, jak wcześniej. Apteczka kota musiała się u nas pojawić, bo nigdy nic nie wiadomo! Przezorny zawsze ubezpieczony!

5
Beata dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Ratunek na kleszcze

Ja jestem kociarą od wielu lat. W domu mam teraz trzy koty wychodzące, więc apteczka dla kota często wkracza do akcji. Szczególnie w czasie żerowania kleszczy :)

5
klaudyna dnia 2020-04-29 dodał komentarz o tytule: pierwsza pomoc u kota

Nie miałam pojęcia, jak wygląda pierwsza pomoc u kota, a jak mój kociak złapał kleszcza, to nie wiedziałam co robić. Dobrze, że sąsiadka miała pincetę. Teraz kupiłam swoją.

5
Bartosz dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Apteczka się przydała

W tych czasach trzeba radzić sobie samemu, bo weterynarze nie przyjmują. Dobrze, że zawczasu zadbałem o to, aby pierwsza pomoc dla kota nie była paniczna. Apteczka już się przydała, niestety.