Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Pierwsza pomoc dla kota

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pierwsza pomoc dla kota

Pierwsza pomoc dla kota. Podstawowe artykuły w każdym domu

Każdy, odpowiedzialny właściciel kota powinien posiadać w domu chociażby podstawowe wyposażenie na wypadek zagrożenia życia lub zdrowia. Artykuły takie jak sterylny kompres, opatrunek czy strzykawka muszą znaleźć się w każdym domu z czworonogiem, zwłaszcza wychodzącym. W Allezoo wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twojego pupila, dlatego oferujemy produkty, które pomogą Ci o nie zadbać. Pierwsza pomoc dla kota to zbiór artykułów, dzięki którym poradzisz sobie w sytuacjach kryzysowych. Oprócz kompletnej apteczki, znajdziesz tu również pęsety do wyciągania kleszczy, dzięki którym szybko i skutecznie pozbędziesz się uciążliwych pasożytów.

Artykuły pierwszej pomocy dla kota

Twój kot uwielbia wałęsać się po okolicy? Nigdy nie wiesz, kiedy możesz potrzebować apteczki. Mit o występowaniu kleszczy tylko w lasach bez wahania wrzucamy między bajki, dlatego poręczna, plastikowa pęseta do wyciągania tych pajęczaków zawsze powinna być pod ręką. Artykuły pierwszej pomocy dla kota zawsze warto mieć przy sobie."

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Pierwsza pomoc dla kota
5
Filip Klata dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Apteczka to bezpieczny kociak
Opinia zweryfikowana zakupem

Mój kot jest już naprawdę stary. Ma 15 lat i już nie bryka tak, jak wcześniej. Apteczka kota musiała się u nas pojawić, bo nigdy nic nie wiadomo! Przezorny zawsze ubezpieczony!

5
Beata dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Ratunek na kleszcze
Opinia zweryfikowana zakupem

Ja jestem kociarą od wielu lat. W domu mam teraz trzy koty wychodzące, więc apteczka dla kota często wkracza do akcji. Szczególnie w czasie żerowania kleszczy :)