Wydłużony czas realizacji: do 4 dni

Dodatki do żwirku

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Dodatki do żwirku

Jakie dodatki do żwirku są niezbędne w każdej kuwecie?

Doskonałe utrzymanie czystości w okolicach kociej toalety to nie lada wyczyn i wie o tym każdy właściciel mruczka. Odpowiedni żwirek, neutralizator zapachu, filtr do kuwety, a może toaleta zamknięta. Które z tych produktów wybrać, aby utrzymanie czystości w kociej toalecie było o wiele łatwiejsze?

Które dodatki do żwirku wybrać?

Aby w pełni zadbać o czystość w kociej kuwecie, warto wybrać dodatki do żwirku, które pochłoną nieprzyjemny zapach i zdezynfekują toaletę. Pudry do kuwety do świetny sposób na jednoczesne zadbanie o świeżość, czystość oraz zapach kuwety. Te dodatki do żwirku skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, nie rysując powierzchni, a przy tym doskonale czyszczą i dezynfekują.

Istotny jest także dobór samej toalety. Kuwety zamykane pozwalają na dużo mniejsze rozprzestrzenianie się nieprzyjemnego zapachu w okolicy toalety, jednak nie wszystkim kotom odpowiadają. Wybór żwirku jest równie istotny. Jedne żwirki lepiej pochłaniają wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy, inne bardziej. Warto wybrać żwirek, który najbardziej odpowiada Tobie i Twojemu zwierzęciu.

Doskonale sprawdzą się także neutralizatory zapachu w sprayu oraz pudrze, które nie tyle niwelują zapach, co całkowicie go pochłaniają, utrzymując w okolicach kuwety przyjemny aromat. Zapachy neutralizatorów są bezpieczne i akceptowane przez zwierzęta oraz przyjemne w zapachu dla ich właścicieli.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Dodatki do żwirku
5
Julia.z dnia 2020-02-28 dodał komentarz o tytule: Super wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Jestem zachwycona. Neutralizator zapachu do kuwety bardzo pomógł. Zapach już tak nie przeszkadza.