KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Nawozy płynne do akwarium

Aktywne filtry

TETRA PlantaMin

TETRA PlantaMin

13,09 zł
Wybierz
Wybierz
x
do 4 dni

Nawozy płynne do akwarium

Roślina w akwarium do poprawnego funkcjonowania potrzebuje odpowiednich minerałów odżywczych, które trzeba dostarczać jej systematycznie, najlepiej zawsze o tej samej porze dnia. Nawozy płynne do akwarium to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie samodzielnie rozdzielić odpowiedniej ilości suplementów dla roślin.

Nawożenie roślin to podstawa akwarystyki. Rośliny dzięki nawożeniu są w stanie prawidłowo się rozwijać, a nawozy jednocześnie zapobiegają wytwarzaniu się glonów i zwiększają tempo wzrostu roślin w akwarium. O zdrowie roślin należy dbać tak samo, jak o zdrowie ryb znajdujących się w akwarium.

Nawozy płynne do akwarium – co warto wiedzieć?

Nawozy płynne do akwarium są rozwijane od lat. Z każdym rokiem na rynek wychodzą coraz to nowsze rozwiązania, a my stale za nimi podążamy. W naszym sklepie znajdziesz produkty idealne do pielęgnacji roślin akwariowych. Płynna forma nawozu umożliwia odpowiednie dawkowanie - nawet osoby niedoświadczone będą w stanie się nimi posługiwać. Warto zaopatrzyć się nie tylko w nawozy o ogólnym działaniu (czyli takie, które mają w sobie różne minerały), ale również w produkty o konkretnej specyfice, które będą uzupełniały ewentualne braki w mikro i makroelementach.

Opinie

4
Asia dnia 2019-12-09 dodał komentarz o tytule: Ekspresowa dostawa

We wtorek złożyłam zamówienie, a w piątek już miałam w domu nawozy płynne z Allezoo. Wszystko zgodne z opisem (jak zawsze!) i dobrze zapakowane.

5
Aleksandra dnia 2020-07-21 dodał komentarz o tytule: Jest w czym wybierać

Ten nawóz w płynie do roślin akwariowych, który wybrałam, robi różnicę. W końcu coś się sprawdziło tak dobrze. Nie spodziewałam się, że moje roślinki akwariowe mogą wyglądać tak pięknie.

5
Emilia dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: Duży wybór

Spory wybór, jeśli chodzi o nawozy płynne do akwarium. Produkty różnych firm, więc jest w czym wybierać!

5
Kasia dnia 2020-07-24 dodał komentarz o tytule: U nas się sprawdza

Nawozy w płynie według mnie działają najlepiej, bo szybko się rozpuszczają. Dla mnie to jedno z praktyczniejszych rozwiązań. Cena też nie jest wygórowana, więc to na plus.

5
Ala dnia 2020-08-12 dodał komentarz o tytule: Świetnie!

Naprawdę świetny nawóz w płynie do akwarium! Sprawdził się bardzo dobrze, więc naprawdę warto go wybrać, bo rośliny wyglądają świetnie!