Spray na pchły i kleszcze dla psa

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Spray na pchły i kleszcze dla psa

Dlaczego warto wybrać spray na pchły i kleszcze dla psa?


Zauważyłeś, że Twój pies ma problemy z pchłami czy kleszczami? Twój czworonożny przyjaciel drapie się mocno od razu po powrocie ze spaceru w lesie czy na łące? A może chcesz zabezpieczyć Twojego psiaka przed insektami? We wszystkich tych przypadkach spray na pchły i kleszcze dla psa jest wręcz niezbędny! Preparaty w sprayu skutecznie zwalczą insekty w otoczeniu psa oraz na nim. Dla pewności wybierz preparat, który zabija wszystkie insekty, które mogą zaszkodzić Twojemu psu: kleszcze, pchły, mrówki, karaluchy czy pająki.


Preparaty na pchły i kleszcze dla psa w sprayu – łatwa aplikacja


W ofercie Alle Zoo znajdziesz spraye na pchły i kleszcze dla psa, które dodatkowo ochronią zwierzę przed innymi insektami. Zawarte w preparatach substancje są bezpieczne dla zwierzęcia oraz jego właściciela. Kleszcze oraz inne insekty mogą przenosić choroby, gryźć i drażnić zwierzę, dlatego należy odpowiednio ochronić psa przed niepożądanym działaniem tych owadów.


W trakcie aplikacji sprayu na pchły i kleszcze dla psa należy zasłonić oczy, nos oraz pysk zwierzęcia. Sprayem należy równomiernie spryskać całą powierzchnię ciała zwierzęcia. Aby mieć pewność, że pies jest bezpieczny w trakcie spacerów, zapoznaj się z pełną gamą naszych produktów owadobójczych dla psów, kotów oraz małych zwierząt. 


W naszej ofercie znaleźć można nie tylko spray na pchły i kleszcze, ale także inne środki owadobójcze. Wybierz preparat, którego aplikacja najbardziej odpowiada Tobie oraz Twojemu zwierzęciu.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Spray na pchły i kleszcze dla psa
5
Anna dnia 2019-10-04 dodał komentarz o tytule: Wybrałam dwa spraye
Opinia zweryfikowana zakupem

Uwielbiam chodzić na grzyby z moim psiakiem, więc spray na kleszcze musi znaleźć się w naszej psiej apteczce. Wybrałam od razu dwa spraye, żeby sprawdzić, który sprawdzi się lepiej!

5
jarosław bednarek dnia 2020-01-06 dodał komentarz o tytule: Najlepszy sklep
Opinia zweryfikowana zakupem

Obroża na pchły i kleszcze od was sprawdza się rewelacyjnie. Od kiedy mój pies ją nosi, nie mam z nim żadnego problemu.

5
Marysia dnia 2020-02-05 dodał komentarz o tytule: Mój wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałem spray na kleszcze dla psa. Dobrze się sprawdza. Odkąd go stosujemy, psiak nie złapał kleszcza!

5
Emilia dnia 2020-02-10 dodał komentarz o tytule: Polecam!
Opinia zweryfikowana zakupem

Mieszkam przy lesie, więc kleszcze u psów były moją zmorą. Dzięki Waszym preparatom, problem sam się rozwiązał. Dzięki!

5
Patryk Śliwiński dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Super oferta
Opinia zweryfikowana zakupem

Jeżeli pojawią się pchły u szczeniaka, trzeba używać naprawdę delikatnych a zarazem skutecznych preparatów. Właśnie takie znalazłem w ofercie sklepu AlleZoo.