Spray na pchły i kleszcze dla psa

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Spray na pchły i kleszcze dla psa

Dlaczego warto wybrać spray na pchły i kleszcze dla psa?


Zauważyłeś, że Twój pies ma problemy z pchłami czy kleszczami? Twój czworonożny przyjaciel drapie się mocno od razu po powrocie ze spaceru w lesie czy na łące? A może chcesz zabezpieczyć Twojego psiaka przed insektami? We wszystkich tych przypadkach spray na pchły i kleszcze dla psa jest wręcz niezbędny! Preparaty w sprayu skutecznie zwalczą insekty w otoczeniu psa oraz na nim. Dla pewności wybierz preparat, który zabija wszystkie insekty, które mogą zaszkodzić Twojemu psu: kleszcze, pchły, mrówki, karaluchy czy pająki.


Preparaty na pchły i kleszcze dla psa w sprayu – łatwa aplikacja


W ofercie Alle Zoo znajdziesz spraye na pchły i kleszcze dla psa, które dodatkowo ochronią zwierzę przed innymi insektami. Zawarte w preparatach substancje są bezpieczne dla zwierzęcia oraz jego właściciela. Kleszcze oraz inne insekty mogą przenosić choroby, gryźć i drażnić zwierzę, dlatego należy odpowiednio ochronić psa przed niepożądanym działaniem tych owadów.


W trakcie aplikacji sprayu na pchły i kleszcze dla psa należy zasłonić oczy, nos oraz pysk zwierzęcia. Sprayem należy równomiernie spryskać całą powierzchnię ciała zwierzęcia. Aby mieć pewność, że pies jest bezpieczny w trakcie spacerów, zapoznaj się z pełną gamą naszych produktów owadobójczych dla psów, kotów oraz małych zwierząt. 


W naszej ofercie znaleźć można nie tylko spray na pchły i kleszcze, ale także inne środki owadobójcze. Wybierz preparat, którego aplikacja najbardziej odpowiada Tobie oraz Twojemu zwierzęciu.