KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Gwizdek dla psa

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Twój zwierzak zrozumie gwizdek dla psa

Jak często zdarza Ci się, że na spacerze Twój pies pobiegnie za jakimś innym zwierzakiem lub po prostu zniknie Ci z oczu? Są to sytuacje, których nie da się uniknąć. Raz Ty się zagapisz, raz on – to normalne. Problem pojawia się wtedy, kiedy pies nie reaguje na Twoje komendy. Zastanawiasz się wtedy, dlaczego jest taki nieposłuszny. To proste - najzwyczajniej w świecie Cię nie rozumie. Jednak jeśli zakomunikujesz mu komendę gwizdkiem dla psa – przekaz będzie oczywisty. Gwizdek dla psa to doskonałe, pomocne narzędzie, które pomoże Ci w jego tresurze, dzięki niemu Wasza komunikacja stanie się o wiele łatwiejsza.

Gwizdek dla psa – dlaczego pupil na niego reaguje?

Są to zwierzęta, których słuch znacznie różni się od naszego. Psy potrafią usłyszeć dźwięki, których my nie jesteśmy w stanie odnotować. Za to te, które wydajemy podczas mówienia, często są dla nich niemal niesłyszalne, dlatego czasami zdaje się nas nie słuchać. Gwizdek dla psa wydaje niedostępne dla nas dźwięki, które zwierzę rozpoznaje od razu i reaguje na nie błyskawicznie – chyba, że nie ma na to ochoty. Trzeba pamiętać, że są to żywe stworzenia posiadające wolną wolę. W sklepie internetowym Allezoo oferujemy metalowe gwizdki dla psa, które można indywidualnie nastroić, dzięki czemu pies będzie wiedział kto go woła.

Opinie

5
aleksandra dnia 2019-10-11 dodał komentarz o tytule: Wielka pomoc przy tresurze

Gwizdek dla psa to najlepszy pomocnik przy tresurze. Mój Borys zawsze na niego reaguje, co niekoniecznie się tyczy moich komend :)

5
Sienkiewicz dnia 2020-01-24 dodał komentarz o tytule: Naprawdę działa

Gwizdek na psy naprawdę działa. W moim przypadku był niezbędny przy podstawowej tresurze, a psiak był naprawdę wredny.

5
Kacper Bielecki dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Szybka dostawa

Dwa dni i zamówienie jest na miejscu :) świetny sklep, wszystko zgodne z opisem, a gwizdek dla psa po prostu rewelacyjny, dużo lepszy niż mój stary.

5
Piotr Czarnecki dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Bardzo użyteczne gadżety

Każdemu właścicielowi polecam gwizdki dla psów. Bardzo to ułatwia komunikację, zwłaszcza, jeżeli pies nie reaguje na komendy głosowe.

5
jackiewicz.p dnia 2020-05-11 dodał komentarz o tytule: Skuteczne

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej skuteczności! Gwizdki na psy sprawdzają się po prostu genialnie, w końcu wszystko mam pod kontrolą.