KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Podłoże do oczka wodnego

Aktywne filtry

Podłoże do oczka wodnego – wybierz najlepsze

Zastanawiasz się, jakie podłoże do oczka wodnego będzie najlepsze? Przy wyborze pamiętaj o zróżnicowaniu powierzchni poszczególnych stref wodnych – brzegowej, płytkiej, strefy bagiennej i głębokiej. Żeby zachować równowagę, należy zróżnicować podłoże względem poszczególnych stref. Brzmi ciężko? Nic bardziej mylnego, wystarczy trochę wiedzy, by z łatwością urządzić powierzchnię dna oczka wodnego.

Pamiętaj o tym, że w strefie brzegowej stężenie substancji odżywczych jest o wiele mniejsze, niż w innych częściach stawu, zwłaszcza tych położonych najgłębiej. Podłoże do oczka wodnego będzie więc różniło się od siebie względem głębokości wody, im głębiej – tym wyższej jakości gleba. To zasada warta zapamiętania. Skupmy się jednak na podłożu do strefy wody głębokiej, ponieważ to właśnie ona gra tu najważniejszą rolę (na niej będzie rosła większość wodnych roślin).

Podłoże do oczka wodnego – strefa wody głębokiej

Żeby uzyskać piękne, zdrowe rośliny w swoim stawiku, musisz zadbać o odpowiednie podłoże do oczka wodnego. Produkty z naszego sklepu nadają się do wszystkich roślin wodnych, dlatego nie będziesz musiał zastanawiać się nad właściwym wyborem. Zadbaliśmy o to, by proces zakupowy był dla Ciebie jak najłatwiejszy. Wiemy, że masz na głowie jeszcze dużo rzeczy, związanych z organizacją swojego wodnego oczka, dlatego postaraliśmy się jak najbardziej ułatwić Ci to zadanie!

Starannie zbilansowane składniki odżywcze produktu mają pozytywny wpływ na wzrost i zdrowie korzeni, dzięki czemu hodowla roślin wodnych staje się o wiele łatwiejsza. Postaw na podłoże do oczka wodnego od Allezoo i przekonaj się, co znaczy wysoka jakość!

Opinie

5
Płotka dnia 2019-11-19 dodał komentarz o tytule: Łatwy wybór

Nie wiedziałam, jakie wybrać podłoże do oczka wodnego. Nieco naczytałam się w Internecie, ale po tym wiedziałam jeszcze mniej. Zaryzykowałam i wybrałam podłoże od AlleZoo. Sprawdza się bardzo dobrze.

5
Aleksanderkamilski dnia 2020-01-31 dodał komentarz o tytule: Dzięki, wybrałem!

Wybór nie jest duży, ale firmę kojarzę, więc wybrałem. Nie wiedziałem co dać na podłoże do oczek wodnych i ile będę potrzebował materiału, więc wybrałem dwie większe paczki. W zupełności wystarczyło na tak małe oczko, jak mam

5
Zięba dnia 2020-02-21 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

W ofercie znalazłem bardzo dobre podłoże dla roślin do oczka wodnego. Mogę polecić ten produkt innym!

5
Jan dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Czekam na przesyłkę

Mój wybór padł na torf do oczka wodnego - jak na razie czekam na paczkę, ale z obsługi jestem jak najbardziej zadowolony. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i oczko wodne na działce wróci do życia :)