KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Basen dla ptaków

Aktywne filtry

Niedrogi i niezawodny basen dla ptaków

Jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi całkowity komfort, to musisz zadbać o przeróżne drobiazgi. Pokarm i klatka to oczywiście podstawa, ale na dłuższą metę, to zdecydowanie za mało. Dlatego też powinieneś regularnie sięgać po różne akcesoria, które urozmaicą codzienność Twojego skrzydlatego pupila. Akcesoria, które zapewniają zabawę, są istotne, ale dodatki, które pomagają zachować ptaka w dobrej kondycji, to coś zupełnie innego. Szybko przekonasz się, że z takimi drobiazgami codzienna rutyna jest dużo prostsza i przyjemniejsza. Czysty ptak będzie piękną wizytówką, a warto pamiętać także o tym, że basen dla ptaków może także być jego własnym placem zabaw. To pozycja obowiązkowa w każdej klatce!

Dlaczego basen dla ptaków jest aż tak ważny?

Akcesoria, które urozmaicają codzienność, zawsze powinny znajdować się na liście potrzebnych zakupów. W końcu mówimy tutaj o klatce – bez względu na to, jak bardzo się starasz, pustka klatka będzie się źle kojarzyła. Różne dodatki i udogodnienia sprawią natomiast, że to miejsce zamieni się w pełnoprawną i przytulną dziuplę, w której niczego nie brakuje! Nowy basen dla ptaków będzie świetnym początkiem. Dzięki niemu Twój ptak będzie mógł bawić się w wodzie, dbając przy tym o swoją higienę. Można więc wywnioskować, że korzysta każdy – zarówno ptaszek, jak i jego opiekun. Jeśli doda się do tego fakt, że taki basenik kupisz w Allezoo za mniej niż 10 złotych, sytuacja stanie się całkowicie jasna – taki basen po prostu musi stać się częścią klatki Twojego pupila!

Opinie

5
Staszek dnia 2019-10-25 dodał komentarz o tytule: Dobra cena

Basen dla ptaków po prostu musi znaleźć się w ptasiej klatce. W internecie nie tak łatwo znaleźć baseny w rozsądnej cenie. Na szczęście jest AlleZoo.

5
jaszkowski.jan dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Świetny basenik dla ptaków

Kupiłem w AlleZoo basenik dla ptaków. Mój wybór nawet mnie zaskoczył, bo nie spodziewałem się tak dobrego materiału. Basenik, jak basenik - sprawdza się dobrze.

5
Agnieszka dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Porządek musi być

Basen kąpielowy dla ptaków to było dla nas wybawienie - najważniejsze, że udało się znaleźć jakąś alternatywę dla miski :) Teraz chociaż wszystko wokół nie jest pochlapane, a papugi zadowolone :D Jakość wykonania na plus. Jak najbardziej polecam!