KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Klatka dla świnki morskiej

Aktywne filtry

Najlepsza klatka dla świnek morskich

Świnki morskie to jedne z najchętniej wybieranych zwierząt domowych. Są łagodne, inteligentne i szybko nawiązują dobry kontakt z człowiekiem. W wielu domostwach mogą żyć zdrowo i szczęśliwie – pod warunkiem, że zapewni im się właściwe możliwości do rozwoju. Szczególnie liczy się klatka!

Opieka nad nimi jest bezproblemowa, jednak szczególną uwagę należy zwrócić przede wszystkim na zorganizowanie lokum, w którym świnka będzie czuła się komfortowo. Potrzebuje własnego kąta w klatce, w którym będzie mogła w spokoju odpoczywać oraz jeść.

Przed adopcją jakiegokolwiek zwierzęcia, trzeba się przygotować. Nie podlega to żadnym wątpliwościom. Do tego należy między innymi kupno wyposażenia pod preferencje i wymiary danego gatunku pupila, jakiego planujemy adoptować.

Wiemy, że każdemu opiekunowi zależy na komforcie jego ukochanej świnki lub świnek. Dlatego postaramy się podpowiedzieć i wskazać najbardziej pożądane cechy klatek dla gryzoni. Jeśli planujesz adoptować świnkę morską, to czytaj uważnie i przejrzyj naszą stronę, na której oferujemy asortyment najwyższej jakości. Z troski o wszystkie zwierzęta posiadamy specjalnie wyselekcjonowane klatki, które dopasują się nie tylko do potrzeb Twojej świnki morskiej, ale także do metrażu, jakim dysponujesz!

Solidne i wygodne klatki dla świnek morskich

Na przyjęcie pod swój dach świnki morskiej należy dobrze się przygotować, żeby zwierzątko szybko zaaklimatyzowało się w nowym domu. Jednym z najważniejszych zadań dla przyszłego hodowcy kawii domowej jest zorganizowanie odpowiedniej przestrzeni. Klatka dla świnki morskiej musi spełniać określone wymagania zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i o wielkość oraz wyposażenie.

Przymierzając się do zakupu klatki dla świnki morskiej, warto zapoznać się z charakterystyką tego zwierzęcia. Świnki morskie żyją na ziemi – to znaczy, że w przeciwieństwie do chomików czy szczurów nie wspinają się i nie skaczą. Ich klatka nie musi być wysoka, ale powinna mieć na tyle dużą powierzchnię, by zwierzątko mogło się w niej swobodnie poruszać.

Nie należy umieszczać w środku stromych schodków czy kołowrotka, bo świnka nie jest przystosowana do korzystania z nich i może zrobić sobie krzywdę. Kuweta klatki powinna mieć odpowiednio wysokie brzegi, by trociny czy żwirek nie wysypywały się na zewnątrz.

Nie należy umieszczać świnek morskich w szczelnie zabudowanych klatkach z plastikową górą, ponieważ zwierzątku będzie brakowało tlenu, a dodatkowo w środku będzie panował nieprzyjemny, intensywny zapach moczu. Dużo lepszą opcją są klatki z metalowymi szczeblami, które gwarantują prawidłowy przepływ powietrza oraz lepszy kontakt ze zwierzęciem odpoczywającym w klatce.

Duża klatka dla świnki morskiej – postaw na komfort

Bardzo ważnym kryterium przy wyborze klatki dla świnki morskiej jest rozmiar. Hodowcy coraz lepiej zdają sobie sprawę z potrzeb kawii domowej i wiedzą, że umieszczanie zwierzątka w terrarium, w którym nie ma ona możliwości wykonania kilku kroków, to bardzo zły pomysł. Żyjąca w takich warunkach świnka nie tylko jest nieszczęśliwa, ale też szybko zaczyna chorować z powodu braku ruchu.

Jaką wielkość powinna mieć klatka? Za minimalny rozmiar uznaje się 80x50 dla jednego pupila, ale im większe będzie lokum, tym świnka będzie bardziej zadowolona. Ponieważ świnki morskie to zwierzątka stadne i poleca się je trzymać co najmniej w parce, większość producentów oferuje z myślą o tych gryzoniach klatki o rozmiarach około 100x50 lub więcej.

Duża klatka dla świnki morskiej zapewni zwierzątkom lepsze warunki życia, a także odciąży właściciela. Kiedy ten nie będzie miał czasu wypuścić świnek do pobiegania poza klatką, będzie miał pewność, że w niej zwierzęta nie przebywają w ścisku i jest im wygodnie.

Co więcej, dużą klatkę dla świnki morskiej łatwiej będzie urządzić – bez problemu znajdzie się w niej miejsce zarówno na miseczki, poidełko, paśnik, jak i akcesoria do zabawy oraz strefę wypoczynku.

Kiedy chcemy mieć więcej - klatka dla 2 świnek morskich

Świnka morska pozostawiona sama sobie będzie osamotniona, dlatego dobrze jest adoptować od razu dwie od hodowcy. Nie ma powodu ich wtedy rozdzielać. Postawmy na wystarczająco szeroką powierzchnię, która pomieści dwa lub trzy osobniki w jednej klatce.

Świnki lubią swoje towarzystwo, ale to o co musimy zadbać, jako właściciele, to wymiary klatki, w jakiej chcemy je trzymać. Nie mogą zostać upchnięte na małej przestrzeni, ponieważ będą się męczyć i nie będą miały możliwości swobodnego przemieszczana się.

Dobierając klatkę do więcej niż jednego pupila, musimy wziąć pod uwagę wymiary. Dobrze, aby była odpowiednio większa, wtedy nie będzie się tak szybko brudzić i nie będziemy musieli często wymieniać ściółki. Duża ilość amoniaku może zaszkodzić naszym świnkom. W trosce o ich zdrowie oraz komfort najlepiej będzie znaleźć klatkę z wysoką kuwetą, których mamy wiele do zaoferowania w naszym asortymencie.

Chcąc trzymać kilka świnek w jednej klatce, musimy pamiętać, że te zwierzęta lubią się skrywać w bezpiecznych kątach. Aby każda z nich miała taką możliwość, zakupienie dużej klatki staje się koniecznością. W naszej ofercie znajdziesz takie, które pomieszczą nawet więcej, niż dwie świnki i będą dawały im poczucie relaksu oraz schronienia, kiedy się zestresują.

Jeśli bardzo ważna jest dla Ciebie Twoja świnka morska - klatka powinna być w pełni bezpieczna!

Dobór klatki może spędzać sen z powiek, zwłaszcza wtedy, kiedy jesteśmy skoncentrowani na wysokiej jakości wykonaniu. Szczebelki nie mogą być ostro zakończone, a plastik kuwety nie powinien mieć źle odlanych fragmentów. Chcąc zaspokoić najbardziej troskliwych opiekunów, posiadamy w naszej ofercie same niewadliwe klatki, które są starannie wykonane. Żadna świnka morska nie ucierpi!

Świnka morska różni się znacząco od innych gryzoni domowych. Nie potrafi się wspinać ani nie wymaga montażu kołowrotka. Przez wzgląd na zupełnie odmienne potrzeby - wymaga odpowiedniej klatki. Nie tylko należy zwrócić uwagę także na funkcjonalność. Jak powinna wyglądać idealna?

Po zwróceniu uwagi na wymiary klatki, musimy przemyśleć, czym będą pokryte szczebelki oraz metalowe elementy. Klatkę dla świnki morskiej najlepiej zakupić metalową, ale nie zawsze mamy wpływ, jaką farbą producent wykończył te elementy.

Obgryzając fragmenty klatki, nasz pupil mógłby dostać zatrucia, dlatego tak ważne jest zamawianie z zaufanego źródła, które sprawdza wszystkie swoje produkty. Zgodnie z tą dewizą, oferujemy sprzedaż samych sprawdzonych klatek dla świnek morskich, które stały się domkiem dla wielu gryzoni i zadowoliły wielu klientów.

Zaufaj naszej klatce i podaruj swojej śwince wygodny dom!

Klatka dla świnki morskiej będzie jej oazą przez większość czasu, jednak jak będziemy chcieli ją wypuszczać, to konstrukcja powinna dać nam łatwy dostęp do pupila. Tego typu zwierzęta potrzebują solidnej dawki ruchu, więc otwierając klatkę, zapraszamy je do pobiegania po pokoju. Nasze klatki zapewniają bezproblemowe wyjście i powrót, w przypadku, gdy zwierzak uzna, że ma dość, jest zmęczony i chciałby odpocząć lub zjeść.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko wszystkie potrzebne elementy wyposażenia klatki dla świnek, ale także fachową pomoc. Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i udzielić najróżniejszych porad. Jeśli nie jesteś pewny, która klatka dla świnki morskiej będzie najlepsza, to napisz do nas! Z miłą chęcią pomożemy rozwiązać wszelkie dylematy.

Dobrze wiemy, że każdy opiekun stawia przede wszystkim na dobro swojej świnki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ciągle się rozwijać. Nasza klatka da schronienie Twojemu gryzoniowi na długie lata i będzie dla niego miejscem wypoczynku. Nie wierzysz? Sprawdź naszą stronę oraz zamów klatkę dla świnki morskiej już teraz!

Opinie

5
Hanna_K dnia 2019-12-15 dodał komentarz o tytule: Szybka dostawa

Niecałe dwa dni musiałam czekać, aż przyjdzie moja klatka dla świnki morskiej. Wymiary są zgodne z opisem, jakość naprawdę dobra, a sama paczka była dobrze zabezpieczona. Nie ma się do czego przyczepić!

5
Anna J. dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Dobrze wybrałam

Zastanawiałam się, jaka klatka dla świnki morskiej będzie najlepsza. Postawiłam na wielkość i wybrałam dużą, w pełni wyposażoną klatkę. Super wybór!

5
Kopeć dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Duża klatka dla kawii domowej

W ofercie AlleZoo znalazłem świetne klatki dla świnek morskich. Wybór jest duży, więc naprawdę można powybierać. Wybrałem większą klatkę, żeby mój zwierzak czuł się swobodnie

5
Wojchech dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Duża klatka = dużo miejsca

Moja córka marzyła o zwierzaku domowym, więc niedługo w naszym domu pojawi się świnka morska. Klatka, którą kupiłem, jest większa, niż się spodziewałem, więc jak najbardziej na plus.

5
Kaśka dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Dla dobra świnki morskiej :)

Kluczem do zadowolenia zwierzęcia jest dobra klatka dla świnki morskiej - cena u mnie nie gra większej roli, bo jestem w stanie zapłacić większą kwotę za wyższą jakość wykonania :)