KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Wyspy do terrarium

Aktywne filtry

Wyspy do terrarium wysokiej jakości

Szukasz porządnej wyspy do terrarium? Jeśli tak – dobrze trafiłeś, mamy ją w swojej ofercie! Wiemy, jak ważny jest skrawek lądu w terrarium wodnym, na którym gady i płazy mogą odpoczywać i wylegiwać się na słońcu (lub w świetle ciepłej żarówki). Wyspa do terrarium z naszego sklepu jest na tyle duża, że może zmieścić się na niej kilka zwierzaków naraz, dlatego bez problemu dopasujesz ją do swojego pojemnika, nawet jeśli masz więcej niż jedno zwierzę.

Bez wyspy do terrarium trudno mówić o hodowli gadów ciepłolubnych – to kluczowy element aranżacji, którego nie może zabraknąć. Zwierzęta tego typu żyjące w naturalnym środowisku przyzwyczajone są do różnorodnej, zmiennej temperatury i właśnie takie warunki musisz im zapewnić. Wyspy do terrarium to najlepszy sposób na uzyskanie strefy ciepła, to właśnie w jej okolicy powinna panować najwyższa temperatura. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie stworzyć idealne warunki dla gadów ciepłolubnych, przez co znacznie poprawiasz jakość ich życia.

Postaw na wyspy do terrarium od AlleZoo

Proponowane przez nas wyspy do terrarium to pewność produktu najwyższej jakości. Zadbaliśmy o jego skuteczność, dlatego wiemy, że sprawdzi się doskonale. Zwierzęta, które swoje codzienne życie spędzają w wodzie i na lądzie, na pewno skorzystają z wyspy do terrarium z naszego sklepu. Wysepka bez problemu wpasuje się w aranżację każdego terrarium, podkreślając jego egzotyczny klimat. Jej naturalny wygląd i kamienista struktura zachwyci niejednego gada!

Wyspy do terrarium to niezbędnik każdego hodowcy. Jeśli masz w swoim domu żółwia, jaszczurkę lub węża – nie możesz zapomnieć o jej zakupie! Dzięki odpowiedniej konstrukcji zwierzak bez problemu będzie mógł na nią wejść, żeby spędzić na niej swój wolny czas. Martwisz się, że wyspa się przesunie? Bez obaw – mocowanie magnesami do podłoża jest bardzo mocne i ciężko oderwać ją od ziemi (dosłownie!).

Opinie

5
Wojtek.p dnia 2019-12-03 dodał komentarz o tytule: Wyspy dla żółwi

Szukałem wyspy do terrarium i znalazłem w AlleZoo wyspę dla żółwi. Nie jest ona duża, ale właśnie to mi się spodobało. Ważne, żeby żółwie czuły się tak, jak w środowisku naturalnym, a takie wyspy na to pozwalają.

5
Kamil dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Podstawowe wyposażenie terrarium

Wyspa terrarystyczna jest nie do zastąpienia, to konieczne wyposażenie, aby zwierzę miało się gdzie wygrzać. W zeszłym tygodniu zamówiliśmy paczkę w AlleZoo i już dzisiaj do nas dotarła. Super zapakowana, wszystko zabezpieczone. Na plus.

5
Patka dnia 2020-09-01 dodał komentarz o tytule: Świetne na początek

Jak dla mnie to wyspy terrarystyczne są jednym z lepszych elementów do wyposażenia terrarium. Polecam dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają w tym temacie przygodę.

5
Lucjan dnia 2020-09-03 dodał komentarz o tytule: Urozmaicenie terrarium

Wyspa do terrarium to ciekawy dodatek, dobrze sprawdzi się przy różnych gadach, więc kupiłem ją na prezent dla mojego kuzyna :) Mam nadzieję, że mu się przyda.