Wyspy do terrarium

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Wyspy do terrarium

Wyspy do terrarium wysokiej jakości

Szukasz porządnej wyspy do terrarium? Jeśli tak – dobrze trafiłeś, mamy ją w swojej ofercie! Wiemy, jak ważny jest skrawek lądu w terrarium wodnym, na którym gady i płazy mogą odpoczywać i wylegiwać się na słońcu (lub w świetle ciepłej żarówki). Wyspa do terrarium z naszego sklepu jest na tyle duża, że może zmieścić się na niej kilka zwierzaków naraz, dlatego bez problemu dopasujesz ją do swojego pojemnika, nawet jeśli masz więcej niż jedno zwierzę.

Bez wyspy do terrarium trudno mówić o hodowli gadów ciepłolubnych – to kluczowy element aranżacji, którego nie może zabraknąć. Zwierzęta tego typu żyjące w naturalnym środowisku przyzwyczajone są do różnorodnej, zmiennej temperatury i właśnie takie warunki musisz im zapewnić. Wyspy do terrarium to najlepszy sposób na uzyskanie strefy ciepła, to właśnie w jej okolicy powinna panować najwyższa temperatura. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie stworzyć idealne warunki dla gadów ciepłolubnych, przez co znacznie poprawiasz jakość ich życia.

Postaw na wyspy do terrarium od AlleZoo

Proponowane przez nas wyspy do terrarium to pewność produktu najwyższej jakości. Zadbaliśmy o jego skuteczność, dlatego wiemy, że sprawdzi się doskonale. Zwierzęta, które swoje codzienne życie spędzają w wodzie i na lądzie, na pewno skorzystają z wyspy do terrarium z naszego sklepu. Wysepka bez problemu wpasuje się w aranżację każdego terrarium, podkreślając jego egzotyczny klimat. Jej naturalny wygląd i kamienista struktura zachwyci niejednego gada!

Wyspy do terrarium to niezbędnik każdego hodowcy. Jeśli masz w swoim domu żółwia, jaszczurkę lub węża – nie możesz zapomnieć o jej zakupie! Dzięki odpowiedniej konstrukcji zwierzak bez problemu będzie mógł na nią wejść, żeby spędzić na niej swój wolny czas. Martwisz się, że wyspa się przesunie? Bez obaw – mocowanie magnesami do podłoża jest bardzo mocne i ciężko oderwać ją od ziemi (dosłownie!).