KATEGORIE
FILTRY

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zbieranie psich odchodów

Aktywne filtry

Szybkie i wygodne zbieranie psich odchodów

Spacer z psem to jedna z największych przyjemności dla każdego właściciela czworonoga. To nie tylko czas na załatwienie podstawowych potrzeb fizjologicznych dla zwierzęcia, ale też najprostszy sposób na umocnienie więzi między człowiekiem a jego pupilem. Niestety, jak wszyscy wiemy, posiadanie kudłatego przyjaciela nie sprowadza się do samych przyjemności. Zbieranie psich odchodów należy do bezwzględnych obowiązków właścicieli. Dlaczego więc by sobie nie ułatwić tej czynności? Wytrzymałe, zapachowe woreczki czy specjalne pojemniki na nie, które przyczepisz do smyczy, to tylko jedne z wielu propozycji z oferty Allezoo. Sprawdź nasz katalog i zamień przykry obowiązek w szybką, bezproblemową czynność.

Zbieranie psich odchodów – przydatne akcesoria w rewelacyjnej cenie

Zbieranie psich odchodów to niewątpliwie najmniej przyjemna część spaceru z ulubieńcem rodziny. Karą za niewypełnienie obowiązku nie są jednak tylko nieprzychylne spojrzenia otaczających nas ludzi, ale też mandat nawet do 500 złotych! Warto więc zainwestować w akcesoria, które tę czynność ułatwią. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które znakomicie się do tego nadają. Trzeba pamiętać, że chociaż zbieranie psich odchodów nie jest przyjemne, to nikt nie zrobi tego za nas. Każdy odpowiedzialny właściciel psa wie, że nie sprzątając po swoim pupilu, nie tylko degraduje się jakość przestrzeni zielonej, ale też zatruwa otoczenie. Dzięki akcesoriom z portfolio Allezoo załatwisz sprawę w kilka sekund, a ich cena jest zdecydowanie niższa niż kwota mandatu!

Opinie

5
aleksandra.98 dnia 2019-10-22 dodał komentarz o tytule: Bardzo przydatne akcesoria!

Idealne gadżety do zbierania psich kup. Z AlleZoo można sprzątać po pupilu bez obawy o swoją higienę i to się ceni!

5
piotrek dnia 2020-02-18 dodał komentarz o tytule: Polecam łapkę od AlleZoo!

Łapka do zbierania psich odchodów sprawdza się znakomicie. W końcu sprzątanie po psiaku nie jest uciążliwe! Polecam każdemu!

5
Latuska dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Mam i serdecznie polecam.

Z AlleZoo nawet zbieranie psich kup jest łatwe. Najlepsze akcesoria do brudnej roboty :)

5
Kamil_88 dnia 2020-04-29 dodał komentarz o tytule: Niezawodne produkty

Długo szukałem czegoś do zbierania psich odchodów. Mimo że pieska mam od dawna i zawsze po nim sprzątam, to pozostawał pewien niesmak - wasze akcesoria bardzo w tym pomagają i właśnie za to macie u mnie 5 gwiazdek :)

5
Adrian dnia 2020-05-10 dodał komentarz o tytule: Polecam

Zbieranie psich odchodów wcale nie musi być uciążliwe - wystarczą odpowiednie akcesoria. Sam używam tych z Allezoo i sprzątanie po psiaku nigdy nie sprawia mi problemu.