KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Czyszczenie zębów gryzoni

Aktywne filtry

Prosty sposób na łatwe czyszczenie zębów gryzoni!

Twój gryzoń ma nieprzyjemny oddech i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? A może jesteś zapobiegawczy i wiesz, że odpowiednia pielęgnacja zębów pupila będzie dla niego korzystna? Na ten sposób higieny nigdy nie jest za późno! W ofercie AlleZoo znajdziesz najlepsze produkty w kategorii: czyszczenie zębów gryzoni.

Czyste zęby i zdrowe dziąsła - to marzenie nie tylko ludzkie, ale i bardzo zwierzęce. Do tego dołóżmy świeży oddech i zadowolenie oraz dobre samopoczucie - właśnie to możesz zapewnić swojemu zwierzęciu kilkoma przyjaznymi produktami.

Do wyboru masz spray do pielęgnacji zębów, który z powodzeniem odświeży oddech i zadba o kondycję dziąseł. Jeśli wolisz inny sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, wykorzystaj pastę bez konieczności płukania i szczotkowania. Takie rozwiązanie ograniczy stres zwierzęcia i pozwoli mu cieszyć się zębami bez kamienia.

Sposób na czyszczenie zębów gryzoni - nasza porada

W miarę możliwości, jeśli zwierzę jest młode, czyść mu zęby i dziąsła delikatnymi ruchami gazą. Zwierzę przyzwyczajone do takich czynności w przyszłości nie będzie miało z tym problemów. Nie zmuszaj zwierzęcia do higieny zębów, ale nie zapominaj o kontrolowaniu stanu dziąseł i uzębienia. Profilaktyka jest najlepszym lekarstwem.

Opinie

5
Oliwier.L dnia 2020-05-10 dodał komentarz o tytule: Pomoc w zadbaniu o higienę

Czyszczenie zębów gryzoni nie jest koniecznością - potrafią same o siebie najlepiej zadbać, ale gdy przychodzi choroba lub jakikolwiek niedowład zwierzęciu przyda się pomoc. Dobrze wiedzieć, że takie produkty w ogóle istnieją :)