Dr Seidel DEO PASTA bez szczotkowania i płukania 105g
search
  • Dr Seidel DEO PASTA bez szczotkowania i płukania 105g

Dr Seidel DEO PASTA bez szczotkowania i płukania 105g

Producent
kod produktu 15480
(2) Średnia ocena: 5
Super pasta do zębów dla mojego ShitZhu. Smak mięsa, bez szczotkowania. Trzeba tylko nanieść na palec i wetrzeć w zęby i dziąsła pupila. My dopiero zaczynamy więc jeszcze nie znam ostatecznego efektu ale już widzę poprawę w niektórych zakamienionych zębach, są błyszczące gładkie i robią się białe. Puki co jest ok i polecam. Mega szybka, bezproblemowa dostawa. Zobacz wszystkie
25,09 zł

(238,95 zł kg)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

PASTA DEO Z ENZYMAMI
Pasta Deo to specjalistyczny preparat przeznaczony do czyszczenia zębów i pielęgnacji dziąseł zwierząt domowych – psów i kotów. Zawiera enzymy proteolityczne: bromelainę i papainę, które przeciwdziałają odkładaniu się kamienia nazębnego i zapaleniu dziąseł. Zastosowanie wyciągu z pietruszki dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z pyska. Regularnie stosowana pomaga chronić zęby i dziąsła oraz zmniejszyć ryzyko powstawania osadu i kamienia nazębnego. Preparat przeznaczony do codziennego czyszczenia zębów
i pielęgnacji dziąseł zwierząt domowych. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu i osadzaniu się kamienia nazębnego. Odświeża oddech. Nie wymaga szczotkowania ani płukania.

SKŁAD:
bromelaina i papaina
wyciąg z zielonej pietruszki

Bromelaina i papaina to enzymy proteolityczne -> enzymy rozkładające białka na peptydy i aminokwasy. Papaina pozyskiwana jest głównie z niedojrzałych owoców papai. Dojrzałe owoce zawierają mniej tego enzymu. Bromelaina - głównie z owoców świeżego ananasa. Działanie:bromelainai papaina rozbijają wiązania w osadzającym się na zębach biofilmie, składającym się z białek zawartych w ślinie. Dzięki czemu przeciwdziałają powstawaniu płytki nazębnej, która po kilkunastu dniach mogłaby się przekształcić w kamień.

Szczegóły produktu
15480
56 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
higiena jamy ustnej

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Bardzo przydatna i skuteczna rzez!

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Super pasta do zębów dla mojego ShitZhu. Smak mięsa, bez szczotkowania. Trzeba tylko nanieść na palec i wetrzeć w zęby i dziąsła pupila. My dopiero zaczynamy więc jeszcze nie znam ostatecznego efektu ale już widzę poprawę w niektórych zakamienionych zębach, są błyszczące gładkie i robią się białe. Puki co jest ok i polecam. Mega szybka, bezproblemowa dostawa.

Strona: 1